SOK Sulęcin
home Najbliższe wydarzenia ☀ Projekt LATO – zapraszamy na kulturalne, wakacyjne działania! ☀

☀ Projekt LATO – zapraszamy na kulturalne, wakacyjne działania! ☀

Nadeszły długo wyczekiwane wakacje i w związku z tym Sulęciński Ośrodek Kultury oraz Biblioteka Publiczna w Sulęcinie przygotowali dla Was szereg atrakcji dla odbiorców kultury w każdym wieku.

Niezależnie od Waszych upodobań, wieku oraz ilości wolnego czasu – każdy z Was z pewnością odnajdzie coś dla siebie w naszej ofercie, bowiem postawiliśmy w tym roku na dużą różnorodność działań!

Inauguracją „Projektu lato” był cykl atrakcji, które odbyły się w dniu 27 czerwca. Relacja z tego wydarzenia znajduje się pod linkiem:

Zapraszamy Was na: „Bajki na trawie”, zajęcia na filiach bibliotecznych w Ostrowie oraz Trzemesznie, kreatywne animacje w sołectwach: w Żubrowie i Wielowsi, zajęcia relaksacyjne Qigong, AKUKULELE, czyli warsztaty gry na ukulele, plenerowe zajęcia Studia Piosenki SOK, spektakle teatralne dla najmłodszych, koncerty plenerowe… Gwarantujemy, że nie będziecie się nudzić! 🙂

Rozpiskę wydarzeń i zajęć w lipcu znajdziecie na plakacie poniżej:

Szczegóły pod numerem telefonu 95 755 24 77 (SOK) oraz 95 755 31 72 (Biblioteka Publiczna w Sulęcinie).

Drodzy, zanim weźmiecie udział w organizowanych przez nas wydarzeniach, prosimy o uważne zapoznanie się z procedurami zapewnienia bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19, obowiązującymi zarówno w Sulęcińskim Ośrodku Kultury, Bibliotece Publicznej w Sulęcinie, a także na wszystkich imprezach (także plenerowych!) przez nas organizowanych.

Wspomniany zbiór zasad został opracowany w celu zapewnienia jak najwyższych standardów bezpieczeństwa. Jego przestrzeganie jest obowiązkiem każdej osoby biorącej udział w wydarzeniu, a także osoby zaangażowanej w jego organizację.
Dokument znajduje się na stronie internetowej www.soksulecin.pl w zakładce „DOKUMENTY DO POBRANIA”.

LINK: http://soksulecin.pl/dokumenty-do-pobrania/