SOK Sulęcin
home Aktualności 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sulęcinie

25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sulęcinie

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – finał
Sztab Sulęcin
Data: 15.01.2016
Wstęp: puszka WOŚP

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w roku 2017 przypada 15 stycznia. Jak co roku od 25 lat, na ulice miasta i sołectw wyruszy około 60 wolontariuszy z puszkami. Jak co roku czeka na nas moc atrakcji od rana do wieczora, a głównym celem finału jest zbiórka pieniędzy na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom. Podczas tego finału do sztabu w Sulęcinie przyłączą się także Lubniewice, jednakże zaprezentują swój osobny program artystyczny, na temat którego informacje znajdziecie na stronach GOK Lubniewice.
Tradycyjnie już, na sulęcińskim rynku, powstanie harcerska wioska z mnóstwem ciekawych form aktywności ruchowej. Sulęciński Ośrodek Kultury przygotuje program w dużej mierze opierający się na lokalnych artystach i zawierający muzykę, taniec i szereg innych przyjemności dla ducha. Nie obędzie się także bez zabaw dla najmłodszych i oczywiście emocjonujących licytacji. Możecie liczyć także na wiele niespodzianek…
Zachęcamy tych z Was, którzy chcielibyście przekazać przedmioty, czy też usługi na licytacje – kontaktujcie się z nami, my wszystko przygotujemy: tel. 95 755 24 77 (sztab WOŚP w Sulęcinie) lub przyjdźcie osobiście do nas.
Szczegółowy program wydarzeń znajdziecie już niebawem na naszych stronach oraz portalach społecznościowych: www.soksulecin.pl oraz Facebook (SOK oraz Klub u Bulka i Biblioteka Publiczna).

Siema! Do zobaczenia!!