SOK Sulęcin
home Warsztaty dziennikarskie Agnieszka Wartownik zaprasza na XII edycję festiwalu Wake Up and Live!

Agnieszka Wartownik zaprasza na XII edycję festiwalu Wake Up and Live!

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników dobrej muzyki na XII edycję festiwalu Wake Up and Live. To pełne pozytywnej energii wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 8-10 czerwca. Niezależnie od preferencji każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

W pierwszy dzień (piątek) wystąpią: Ga-Ga Zielone Żabki, Dubska, Fallcie, La Ninia i Alpha Dog. Pierwszy zespół pochodzi z Jaworowa, gra ska/punk. Bydgoska grupa Dubska z pewnością przypadnie do gustu wszystkich słuchaczom muzyki reggae. Fallcie to metalowy zespół pochodzący z Sankt Petersburga w Rosji. Ostatnia grupa, która powstała z inicjatywy duetu Sergiusza Paszkiewicza i Grzegorza Kapuścińskiego, wykonuje muzykę rockową.

Drugiego dnia festiwalu na sulęcińskiej scenie zagrają Conga Line, Farben Lehre, Cochise, Wiewiórka na Drzewie oraz Kams. Pierwsza grupa czerpie z wielu gatunków muzycznych, jej członkowie świetnie się bawią, śmiejąc się z absurdów codzienności. Farben Lehre to zespół punkowy, wykonuje żwawe, energiczne utwory. Cochise powstał w 2004 roku w Białymstoku, ich muzyka to oryginalne połączenie rocka, grunge’u i metalu. Wiewiórka na Drzewie powstała w roku 2008 w Gliwicach, grają reggae, ska oraz rock. Kams to lokalny artysta, niezwykle utalentowany samouk.

W niedzielę w godz. 13:00 – 17:00 odbędzie się Wake Up Kids, w którym do udziału zachęcamy najmłodszych (i nie tylko).