SOK Sulęcin
home Aktualności Akcje na Wakacje – „Na Tropie Tajemnic”

Akcje na Wakacje – „Na Tropie Tajemnic”

Przed nami kolejne wakacje z Sulęcińskim Ośrodkiem Kultury i Biblioteką Publiczą w Sulęcinie. Zapraszamy serdecznie na działania pod hasłem „Na tropie tajemnic”. Czym będziemy się zajmować?
Na przełomie lipca i sierpnia zajmiemy się rozwiązywaniem najciekawszych zagadek i odkrywaniem tajemnic – będziemy prowadzić poszukiwania, rozwiązywać zagadki i poszerzać swoją wiedzę na różne tematy! Brzmi ciekawie, prawda?
Czekają nas takie działania jak: warsztaty archeologiczne, kryminalistyczne, pokaz pracy psów tropiących, wizyta w szkółce leśnej i poznanie tajemnic lasu, warsztaty związane z odkrywaniem tajemnic malarzy i ich dzieł, gra terenowa, poszukiwanie skarbów Templariuszy i wiele innych!
Będziemy spotykać się dwa razy w tygodniu, we wtorki i w czwartki w godzinach 10:00-13:00.

Zapraszamy serdecznie!

REGULAMIN i KARTA ZGŁOSZENIOWA

Akcje na wakacje p.h. „Na tropie tajemnic” to wspaniały pomysł na twórcze spędzenie wakacji prze Twoje dziecko! Tajemnice i zagadki pobudzą jego wyobraźnię, a szukając Skarbu Templariuszy, dzieci wzbogacą się o wiedzę, którą zabłysną przed kolegami. Już dziś zapoznaj się z ofertą przygotowaną z myślą o dzieciach ciekawych świata i tych, które chcą zaciekawić świat swoimi pomysłami.