SOK Sulęcin
home Aktualności PRZEŁOŻONY! /Alosza Awdiejew w Sulęcińskim Ośrodku Kultury

PRZEŁOŻONY! /Alosza Awdiejew w Sulęcińskim Ośrodku Kultury

Koncert: Alosza Awdiejew w Sulęcińskim Ośrodku Kultury
08.03.2020 r. (niedziela)
Sala Widowiskowa SOK
ul. Moniuszki 1
69-200 Sulęcin
godz. 18:00

W związku z licznymi docierającymi do nas pytaniami związanymi z odwoływaniem wydarzeń kulturalnych w Sulęcińskim Ośrodku Kultury z powodu pojawienia się koronawirusa w COVID-19 w Polsce, w trosce o Wasze zdrowie, postanowiliśmy przełożyć niedzielny koncert Aloszy Awdiejewa.

Koncert zostaje przełożony na inny termin – 22 listopada.

Bilety: 50/60 zł – dostępne w SOK – sprzedaż od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00
LINK do sprzedaży online: https://goout.net/pl/bilety/alosza-awdiejew/fhbg/

Bilety na niedzielny koncert Aloszy Awdiejewa w Sulęcińskim Ośrodku Kultury są najlepszym pomysłem dla prezent dla każdej kobiety… 🌹 Specjalnie z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet przygotowaliśmy vouchery – zachęcamy do zakupu!
Vouchery są dostępne w Sulęcińskim Ośrodku Kultury od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00
🌹

Informacje pod numerem telefonu: 506 070 879

INFO:
Aleksy Awdiejew – Człowiek-instytucja, człowiek-orkiestra!
Człowiek kultury i nauki. Jest wyjątkowym artystą estradowym i jednocześnie wybitnym naukowcem – profesorem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Do tego para się aktorstwem filmowym, pisze popularne felietony, tłumaczy poezję. Rosjanin z polskim obywatelstwem, który przybył do Krakowa, po raz pierwszy w 1967 r.
Mówi o sobie: „jestem Polakiem z wyboru” i dodaje przewrotnie, że to bardziej komfortowo niż być kimkolwiek z przymusu. Urodził się w Stawropolu (wtedy Woroszyłowsk), na północnym Kaukazie w 1940 r. Już w dzieciństwie zaczął występować publicznie śpiewając wraz z matką na amatorskich koncertach. Ukończył średnią szkołę muzyczną w Moskwie, gdzie osiadł na stałe i prowadził amatorskie chóry. Później studiował anglistykę na Uniwersytecie Moskiewskim. W tym czasie występował w kabaretach studenckich, w teatrze i uprawiał pantomimę. Na drugim roku studiów uzyskał stypendium Radia Moskiewskiego i rozpoczął studia na filologii polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tak zaczęła się przygoda z Polską, która z czasem przemieniła się w drogę życia trwającą do dziś.

Posłuchajcie:
https://www.youtube.com/watch?v=If_xaxRFMIg