SOK Sulęcin
home Klub u Bulka Walentynki w Klubie: KONCERT: BAiKA – 15.02.2019 r. / KONCERT ODWOŁANY!

Walentynki w Klubie: KONCERT: BAiKA – 15.02.2019 r. / KONCERT ODWOŁANY!

W związku z zaplanowaną w dniach 14.02-16.02 żałobą narodową po śmierci byłego premiera Jana Olszewskiego, piątkowy koncert BAiKA w Klubie u Bulka zostaje odwołany.
Zwrot zakupionych biletów jest możliwy od dnia 13 lutego (środa).

Szczegóły pod numerem telefonu 506 070 879

***

INFO
BAiKĘ tworzą:
Kafi/Katarzyna Sondej – śpiew
Piotr Banach – instrumenty
Marcin Żabiełowicz – gitara

Nazwa zespołu jest skrótem od Banach i Kafi. Piotra Banacha nie trzeba przedstawiać szerzej, to utytułowana i doceniana osobowość polskiego rocka. Założyciel i lider zespołów m.in. Hey i Indios Bravos, oraz producent i współkompozytor pierwszej solowej płyty Katarzyny Nosowskiej – „Puk, puk”.

Kafi – Kasia Sondej to grająca na instrumentach klawiszowych i perkusyjnych wokalistka. Publiczność zna ją już z koncertów BAiKi, ale też z występów u boku Kasi Nosowskiej podczas jubileuszowej trasy zespołu Hey Fayrant Tour 2017. Utwory BAiKi wykonywane jej mocnym i niepokornym wokalem, stają się bardzo przekonującymi historiami o życiu, w których słuchacz odnajduje siebie i swoje przeżycia.

W 2018 roku do grupy BAiKA oficjalnie dołączył Marcin Żabiełowicz, gitarzysta zawieszonej obecnie grupy Hey.

W tym roku artyści wydali swoją pierwszą płytę pt. „Byty zależne”. Album ukazał się 9 lutego 2018 roku. „Byty zależne” to zbiór dwunastu autorskich kompozycji w których pobrzmiewają echa różnych stylistyk – od rocka po elektronikę. Wszystkie teksty napisane są po polsku i opisują relacje zachodzące pomiędzy bliskimi sobie ludźmi, co sprawia, że każdy może w nich odnaleźć trochę własnych uczuć i doświadczeń.

Przyjdźcie i posłuchajcie na żywo. Zawsze 100% na żywo w Klubie u Bulka! Do zobaczenia.