SOK Sulęcin
home Najbliższe wydarzenia CYRK PRZYJECHAŁ – Spektakl teatralno-muzyczny dla dzieci

CYRK PRZYJECHAŁ – Spektakl teatralno-muzyczny dla dzieci

W ramach zakończenia Projektu LATO zapraszamy na spektakl teatralno-muzyczny dla dzieci pt. „CYRK PRZYJECHAŁ”

Najskrytszym marzeniem małego Stasia jest zatrudnić się w cyrku jako czarodziej. Porzuca więc pewnego dnia szkołę i ucieka z domu do Madame BaBa. Kierowniczka cyrku pozwala mu zostać nadwornym magiem, pod warunkiem, że wykona kilka zadań. Czy Stasiowi uda się zostać w cyrku, czy będzie umiał przejść z zawiązanymi oczami po linie, której nie ma, czy będzie miał dość siły, by podnosić ciężary, dość odwagi, by skakać przez płonące koło i zręczności, by żonglować? Tego dowiemy się podczas spektaklu, w którym do aktywnego udziału zaprosimy naszą najmłodszą publiczność. Szykuje się znakomita zabawa! Cyrkowej przygodzie Stasia akompaniuje kwartet smyczkowy złożony z gorzowskich filharmoników.

WYKONAWCY:
Julia Adamczyk / Madame BaBa
Marcin Ciężki / Staś
Agata Ambrożewicz / pomocnica-Baletnica

Kwartet smyczkowy:
Agnieszka Wenda / I skrzypce
Łukasz Jaros / II skrzypce
Katarzyna Winkiewicz / wiolonczela  

Reżyseria: Marcin Ciężki
Aranżacja muzyczna: Katarzyna Winkiewicz
Kostiumy i scenografia: Natalia Ślizowska
Projekt graficzny: Monika Łuczak & Karol Gołąb   

WAŻNE!
Drodzy, zanim wspólnie uczcimy zakończenie „Projektu LATO”, prosimy o uważne zapoznanie się z procedurami zapewnienia bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19, obowiązującymi zarówno w Sulęcińskim Ośrodku Kultury, Bibliotece Publicznej w Sulęcinie, a także na wszystkich imprezach (także plenerowych!) przez nas organizowanych.

Wspomniany zbiór zasad został opracowany w celu zapewnienia jak najwyższych standardów bezpieczeństwa. Jego przestrzeganie jest obowiązkiem każdej osoby biorącej udział w wydarzeniu, a także osoby zaangażowanej w jego organizację.
Dokument znajduje się na stronie internetowej www.soksulecin.pl w zakładce „DOKUMENTY DO POBRANIA”. LINK: http://soksulecin.pl/dokumenty-do-pobrania/