SOK Sulęcin
home Aktualności Dzień Kobiet w SOK

Dzień Kobiet w SOK

Szanowni Państwo!

W tym roku Dzień Kobiet świętujemy w Sulęcińskim Ośrodku Kultury przez cztery dni.
Rozpoczynamy w środę, 8 marca wyjątkowym koncertem Grażyny Łobaszewskiej. Nietuzinkowa artystka odwiedzi SOK – będziemy mieli okazję delektować się na żywo zupełnie nowym, zaskakującym brzmieniem (w połączeniu z aranżacjami zespołu AJAGORE). Warto być, warto zobaczyć na żywo! Przed koncertem pani Łobaszewskiej na naszej scenie zaprezentują się utalentowane solistki ze Studia Piosenki SOK.

O koncercie w skrócie:
Data: 08.03.2017 godz. 19.00
bilety: 30 / 40 zł
Bilety do nabycia:
– sekretariat SOK
– Biblioteka Publiczna
-http://ubulkaklub.8merch.com/bilet_wstepu_gra_yna_obaszewska_and_ajagore-id11725
– SMS: +48 608 297 629
Serdecznie zapraszamy!

9 marca odbędą się cykliczne warsztaty coachingowe pod hasłem „W kobiecym kręgu”. Spotkania mają formę zamkniętą, przeznaczone są tylko i wyłącznie dla kobiet. Na kolejnej, marcowej odsłonie warsztatów poruszony zostanie temat kobiecości w ujęciu ogólnym.
Jak w paru słowach można opisać postać pani Małgorzaty Chołuj, prowadzącej „Kobiecy krąg”? To przede wszystkim dyplomowany coach, który zajmuje się coachingiem stylu życia i stylu osobistego, w ujęciu głębokich wewnętrznych procesów.
Serdecznie zapraszamy w czwartek, 9 marca o godzinie 17:00 – Sala Wystawowa SOK.

10 marca, w piątek, o godzinie 18:00 w Sali Wystawowej SOK odbędzie się wystawa o wdzięcznym tytule – „Kobiety o kobietach”. Po zeszłorocznym sukcesie ekspozycji, wydarzenie to wpisało się już na stałe w kalendarz naszych imprez.
Tego dnia wszyscy będziemy mieli okazję podziwiać prace kobiet wyjątkowych – artystek. Prace mówiące o kobietach, ich życiu, ukrytym pięknie oraz niecodziennych marzeniach… Dodatkowym autem tego wieczoru będzie program artystyczny, który do samego końca pozostanie niespodzianką…

11 marca, w sobotę, Sulęciński Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na Uniwersytecki Podwieczorek z Humorem, czyli spektakl teatralny w wykonaniu kabaretu TERAZ MY. Zaprezentowana zostanie sztuka pod tytułem „Solo i w duecie”. Start: godzina 17:00, wstęp na spektakl bezpłatny.