SOK Sulęcin
home Klub u Bulka Ekskluzywny koncert: DEMIAN BAND (ARG / ESP) – 19.04.2017r.

Ekskluzywny koncert: DEMIAN BAND (ARG / ESP) – 19.04.2017r.

UWAGA! UWAGA! UWAGA!
Ekskluzywny koncert: DEMIAN BAND (ARG / ESP)
SOK SULĘCIN
Scena Za Kotarą (Sala Widowiskowo-Konferencyjna)
ul. Moniuszki 1, SULĘCIN
Data: 19.04.2017 Godz. 20:00
Bilety: 20,00 (do nabycia przed koncertem)
:: rezerwacje SMS / informacje: +48 608 297 629

————-info————

WYJĄTKOWY, ekskluzywny koncert! Zupełna niespodzianka światowej klasy w Sulęcinie!
Nowy repertuar, nowe brzmienia, nowe twarze w zespole: Demian Dominguez, Beto Garcia, Edgar Garcia! To trio gwarantuje emocje na najwyższym poziomie i muzyczną ucztę godną bywalców SOK Sulęcin! Zapraszamy!
– – – – –
Demian Band to prawdziwe blues rockowe Power Trio z najbardziej potężnymi występami na żywo jakie kiedykolwiek można zobaczyć.
Za niepowtarzalne brzmienie zespołu odpowiadają wpływy Bo Diddley’a, bluesa z delty Mississippi oraz surowego, garażowego rocka. Dzięki temu ich występy na żywo to istna impreza gdzie liczy się tylko energia oraz granie płynące z samego serca, które publiczność nieodmiennie podchwytuje
Warto wspomnieć, że Demian Band dzielił scenę z takimi gwiazdami bluesa jak Eric Sardinas czy Bernard Allison, a także poprzedzał koncerty Jimmiego Vaughana, Roya Rogersa oraz Los Lobos. Po wielu latach w trasie i licznych doświadczeniach lider zespołu buduje własny uniklany model wzmacniacza gitarowego – Matamp Demian. Albumy formacji – „Devil By My Side” i „Tattoo’d Fish” osiągnęły wielki sukces międzynarodowy, dotarły nawet do szczytu listy przebojów amerykańskiego bluesa.

Zapraszamy!