SOK Sulęcin
home Aktualności Ferie Zimowe w Sulęcińskim Ośrodku Kultury – podsumowanie

Ferie Zimowe w Sulęcińskim Ośrodku Kultury – podsumowanie

Pierwszy tydzień tegorocznych Ferii Zimowych w SOK obfitował w wiele atracji! Każdego dnia zaplanowaliśmy dla uczestników zajęć inną aktywność, aby nasze zimowe spotkania były ciekawe i różnorodne!

27 stycznia, w poniedziałek, spotkalimy się z panem Radkiem z firmy Balonowezoo, który pokazał nam jak przy pomocy balonów zrobić figurki o różnych kształtach – tak oto powstały: pies, kwiatek, ufoludek oraz ośmiornica.

We wtorek, 28 stycznia, odwiedziło nas Studio Teatralne KRAK-ART. Mieliśmy okazję zobaczyć „Smoczą Legendę” – historię Smoka Wawelskiego, czyli najbardziej znaną krakowską historię!

W środę wspólnie obchodziliśmy Dzień Składanki i Łamigłówki – w ruch poszły kalambury, krzyżówki, jenga, dobble i wiele innych, lubianych przez nas gier!

Czwartek był dniem filmowym. Spotkaliśmy się w Sali Projekcyjnej i oglądaliśmy bajkę o bardzo przyjaznych, żółtych stworkach, zajadając nasze ulubione smakołyki.

W piątek, 31 stycznia podsumowaliśmy nasze tygodniowe spotkania przy ognisku, zorganizowanym razem z harcerzami z Hufca Sulęcin. Dziękujemy za pomoc i zaangażowanie 3 Drużynie Starszocharcerskiej „Red One” im. Cichociemnych.