SOK Sulęcin
home Aktualności, Klub u Bulka Kabaretowe improwizacje: Klub Komedii

Kabaretowe improwizacje: Klub Komedii

Kabaretowe improwizacje: Klub Komedii
Klub u Bulka / SOK
ul. Moniuszki 1, 69-200 Sulęcin
Data: 18.02.2017 Godz. 20:00
Bilety: CENA PROMOCYJNA = 10,00 zł

Bilety do nabycia:
– w klubie przed występem
– www.ubulkaklub.8merch.com
– sekretariat SOK (wkrótce)
– Biblioteka Publiczna (wkrótce)
– rezerwacje SMS: +48 608 297 629

Uwaga: liczba miejsc siedzących ograniczona. Miejsca nienumerowane.

Sulęciński Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na Kabaretowe Improwizacje. W sobotę, 18 lutego o godzinie 20:00 w klubie „u Bulka” odwiedzi nas gość niebanalny – absolutnie nietuzinkowy. Co więcej? Nie może Was zabraknąć!

O Klubie Komedii:
Działający już od dwóch lat Klub Komedii, powstał głównie w celu rozśmieszania i bawienia ludzi. Wiadomo, że w kupie raźniej, więc połączyliśmy siły i zaczęliśmy działać. Nie chcieliśmy jednak, zamykać się w tylko jednej formie rozbawiania, dlatego zajmujemy się szeroko pojętą komedią (kabaret, stand-up, improwizacja) wywodzącą się wprost z Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego.

Improwizacja kabaretowa, którą się zajmujemy to krótkie gry przypominające tradycyjne skecze kabaretowe z tą różnicą, że są tworzone na żywo, na scenie, przy użyciu propozycji publiczności. Dzięki temu widzowie biorą czynny udział w spektaklu, co jest gwarantem dobrej zabawy.
Gramy również tzw. długie formy, które są o wiele bardziej wymagające (coś w stylu fabularnej ciągłości filmu czy musicalu) lecz tak samo zabawnie.

Jako samodzielna grupa jesteśmy w stanie zapewnić co najmniej półtorej godziny rozrywki, zarówno podczas występu improwizacyjnego jak i stand up. Do tej pory daliśmy kilkaset występów, dla przeróżnej publiczności. Zdarzało nam się bywać w lokalnej telewizji oraz zapraszać do występów ciekawych gości – związanych z kabaretem, aktorów jak i osoby nie związane ze sceną.

Najważniejsze jest to, że kochamy naszą pracę i to, że ludzie – dzięki naszym występom – mogą, choć na chwilę, oderwać się od spraw życia codziennego.
Dlatego zapraszamy serdecznie na występy nasze, ale nie tylko! Bądźcie czujni jak agent 007 i wyłapujcie imprezy artystyczne w swoim mieście. Kabarety, zespoły muzyczne, czy tak jak my, grupy improwizacyjne czekają na Was!