SOK Sulęcin
home Aktualności Kapsel Cross 2020 – podsumowanie, wyniki

Kapsel Cross 2020 – podsumowanie, wyniki

22 lutego br. odbyła się V edycja Międzynarodowych Mistrzostw Gry w Kapsle – Kapsel Cross. W tym roku do kapslowej rywalizacji stanęło aż 35 uczestników: 11 osób w kategorii KIDS oraz w 25 osób w kategorii OPEN.

Dzięki profesjonalnie przygotowanemu torowi mieliśmy okazję przenieść się w czasie do lat naszej młodości i zagrać w turnieju zorganizowanym przez Sulęciński Ośrodek Kultury. W tym roku postawiliśmy na motyw Dzikiego Zachodu – był zatem saloon, bank, skaliste góry, kaktusy, elementy kolejki, urwiska, kamienie. To tylko nieliczne z przeszkód, które czekały na mistrzów gry w kapsle. DJ Nambear zadbał o oprawę muzyczną kapslowej rywalizacji – dziękujemy!


Zdrową i sportową rywalizację sędziowali Nikodem i Oliwier Mazurek, na torze dziecięcym sędziował Jacek Hardyk. Do ścisłego finału przeszło ośmiu zawodników z kategorii OPEN, którzy w ostatecznym starciu zmierzyli się z podwójnym torem. Nie zabrakło emocji!


Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe, a każdy z zawodników w pakiecie startowym otrzymał: numer startowy, przypinka, pamiątkowy medal oraz darmowy wstęp na Afterparty: koncert Brodacze live act.


Oto jak prezentuje się ogólna klasyfikacja na zakończenie turnieju:
KATEGORIA OPEN
I miejsce: Radosław Pastusiak
II miejsce: Aleksandra Malara
III miejsce: Wojciech Obrzezgiewicz
Kapsel Cross KIDS:
I miejsce: Jan Pietrzak
II miejsce: Oskar Cyra
III miejsce: Maciej Filipek


Gratulujemy! Na kolejną, VI edycję Kapsel Cross zapraszamy za rok!