SOK Sulęcin
home Aktualności, Opolskie Kino Objazdowe w SOK Kino objazdowe w SOK – styczeń

Kino objazdowe w SOK – styczeń

KINO OBJAZDOWE w SOK
ul. Moniuszki 1, 69-200 Sulęcin
DATA: 18.01.2017 (środa)

SING
Godziny projekcji: 10.00 (grupa zorganizowana) / 17:00
Ceny biletów:
grupa zorganizowana 12 zł + mała paczka popcornu
bilet ulgowy 14 zł.
bilet normalny 16 zł.

PO PROSTU PRZYJAŹŃ
Godziny projekcji: 19:30
Ceny biletów:
grupa zorganizowana 12 zł
bilet ulgowy 14 zł.
bilet normalny 16 zł.

Rezerwacja internetowa od linkiem – http://www.film.opole.pl/
Więcej informacji pod nr tel. 95 755 24 77

Sulęciński Ośrodek Kultury w porozumieniu z Opolskim Kinem Objazdowym zaprasza na kolejne projekcje filmowe. Tym razem zaprezentujemy następujące produkcje filmowe:

SING
Film animowany dla dzieci prod. USA, Japonia 2016; komedia, musical.
W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona popada w tarapaty. Kochając teatr, zrobi on jednak wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata. Głos, który ocali teatr.
Czas trwania 1 godz. 50min

PO PROSTU PRZYJAŹŃ
Film prod. polskiej 2016; komedia.
Wielowątkowa, wzruszająca komedia o grupie przyjaciół, których relacje – w obliczu życiowych przeciwności – zostają wystawione na niejedną próbę.
Alina i Marian w zaskakujący sposób wygrywają wielkie pieniądze; to, w jaki sposób się nimi podzielą, wcale nie jest takie oczywiste. Ivanka, singielka i bizneswomen, chce mieć dziecko nie wiążąc się z mężczyzną; ma jej w tym pomóc serdeczny przyjaciel Patryk. Filip ryzykuje twarz i karierę dla kaprysu zwariowanej kolekcjonerki guzików Jadźki. Stateczny profesor odmawia nieprzyzwoitej prośbie przyjaciela, ale w tajemnicy przed nim porywa się na rzecz niemal karkołomną.
Tymczasem zgrana paczka przyjaciół jak co roku wyrusza w góry. Tam odkrywają tajemnicę, która na zawsze zmieni ich życie.
Co wybiorą? Lojalność czy pieniądze? Przyjaźń czy miłość? Prawdę czy kłamstwo? Własne czy cudze szczęście? Każdy wybór dla bohaterów komedii „Po prostu przyjaźń” oznacza tarapaty. Kto im pomoże? Wiadomo: przyjaciele. Bo przyjaźń, jak żadna inna inwestycja, zawsze się opłaca.
Projekcja trwa 2 godz. 16min

Zapraszamy!!