SOK Sulęcin
home Opolskie Kino Objazdowe w SOK Kino w SOK: Hotel Transylwania 3 / 7 Uczuć

Kino w SOK: Hotel Transylwania 3 / 7 Uczuć

KINO OBJAZDOWE w SOK
ul. Moniuszki 1, 69-200 Sulęcin
DATA: 27.10.2018 (sobota)

HOTEL TRANSYLWANIA 3
Godziny projekcji: 15:00, 17:00
Ceny biletów:
bilet ulgowy 14 zł.
bilet normalny 16 zł.

7 UCZUĆ
Godzina projekcji: 19:00
Ceny biletów:
bilet ulgowy 14 zł.
bilet normalny 16 zł.

Rezerwacja internetowa pod linkiem – http://www.film.opole.pl/

Sulęciński Ośrodek Kultury w porozumieniu z Opolskim Kinem Objazdowym zaprasza na kolejne projekcje filmowe. Tym razem zaprezentujemy następujące produkcje filmowe:

HOTEL TRANSYLWANIA 3
Tym razem Paka Draka wybierze się na ekskluzywne wakacje. Będą podróżować luksusowym potwornym statkiem. W końcu od codziennej pracy w Hotelu Transylwania trzeba kiedyś odpocząć. Czas na spokojne żeglowanie i korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw statku – od upiornych zawodów w siatkówkę przez egzotyczne wycieczki aż po relaksujące opalanie pod światłem księżyca. Ale wakacje ze snów szybko stają się wakacjami z koszmarów, kiedy Mavis spostrzega, że Drac zakochał się w tajemniczej pani kapitan statku. Ericka ukrywa niebezpieczny sekret, który zagraża gatunkowi potworów. (97 min.)

7 UCZUĆ

Radość, złość, smutek, strach, samotność, wstyd i poczucie winy. Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji. (116 min)