SOK Sulęcin
home Opolskie Kino Objazdowe w SOK Wieczór grozy w SOK! Między nami wampirami + NOC GROZY – Przebudzenie dusz, Zakonnica / 31.10

Wieczór grozy w SOK! Między nami wampirami + NOC GROZY – Przebudzenie dusz, Zakonnica / 31.10

Sulęciński Ośrodek Kultury oraz Zakrzywienie Czasoprzestrzeni zapraszają na kolejne seanse filmowe.

NOC GROZY W SULĘCINIE!
31 października (środa), godz. 16:00 Między nami wampirami / Wieczór grozy – godz. 21:00 Przebudzenie dusz, godz. 23:00 Zakonnica.

Noc grozy – Cena biletu na dwa filmy – 25 zł, Na pojedynczy film – 16 zł – sprzedaż biletów na miejscu lub online pod linkiem: http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/
Między nami wampirami – bilet normalny 16 zł, bilet ulgowy 14 zł – sprzedaż na miejscu, najszybciej godzinę przed seansem.

Między nami wampirami – godz. 16:00
Bilet normalny 16 zł, bilet ulgowy 14 zł

„Między nami wampirami” – propozycja komedii dla całej rodziny. Film został stworzony na motywach bestsellerowego cyklu książek Angeli Sommer-Bodenburg. Były tłumaczone na ponad trzydzieści języków i rozeszły się w wielu milionach nakładów, a także pokazane jako liczne adaptacje telewizyjne i teatralne. To zabawna, bogata w przygody historia niesamowitej przyjaźni chłopca i jego oryginalnego przyjaciela – wampirka. Bohater udowodni, że strach wcale nie ma długich kłów, co najwyżej wielkie oczy.

Trzynastoletni chłopiec oTony od małego fascynuję się wszystkim, co straszne: stare zamki, cmentarze to jego pasja. Pewnego razu rodzicie zabierają go na wycieczkę do Transylwanii. Szczęście chłopca siega zeniutu, gdy poznaje prawdziwego wampira. Viggo Draculis jest jego rówieśnikiem i miłośnikiem zabawy. Zamiast straszyć ludzi wybiera śmieszne żarty. Od krwi woli sok z buraków! Chłopców połączy wspólna zabawa i wiele zaskakujących zdarzeń takich jak odkrycie sekretu uskrzydlonych krów, a przede wszystkim pokrzyżowanie planów łowcy wampirów, pana Kołeckiego.

NOC GROZY
Cena biletu na dwa filmy – 25 zł, Na pojedynczy film – 16 zł – sprzedaż biletów na miejscu lub online pod linkiem: http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/

Przebudzenie dusz – godz. 21:00
Bilet – 16 zł

Reż. Jeremy Dyson, Andy Nyman
Wyk. Andy Nyman, Martin Freeman, Paul Whitehouse, Alex Lawther

Prod. Wielka Brytania 2017, 98 min

Sceptyczny wobec zjawisk paranormalnych profesor Goodman otrzymuje list. Tajemnicza notka wydaje się być napisana zza grobu. Wiadomość jest autorstwa jego dawnego przełożonego – Charlesa Camerona. Człowiek ten zaginął 15 lat temu i został uznany za martwego. Cameron twierdzi jednak w liście, że potrzebuje pomocy Goodmana, aby wspólnie rozwiązać trzy tajemnicze sprawy, których nie udało się rozwikłać od lat. W trakcie śledztwa, profesor spotyka na swojej drodze trójkę osób nawiedzanych przez duchy. Każda z nich opowiada mu swoją straszną historię. Jednak to nie opowieści same w sobie będą najbardziej przerażające, tylko prawda kryjąca się za nimi wszystkimi.

Zakonnica – godz. 23:00
Bilet – 16 zł

Reż. Corin Hardy

Wyk. Demián Bichir, Taissa Farmiga, Jonas Bloquet, Bonnie Aarons

Prod. USA 2018, 96 min

Kiedy młoda zakonnica odbiera sobie życie w klasztorze w Rumunii, nękany zmorami z przeszłości ksiądz i nowicjuszka, która ma właśnie złożyć śluby zakonne, zostają wysłani przez Watykan, aby zbadać tę sprawę. Wspólnie odkrywają niechlubny sekret zakonu. Ryzykując nie tylko własnym życiem, ale też swą wiarą i duszami, stawiają czoła złowrogiej sile pod postacią tej samej demonicznej zakonnicy, która po raz pierwszy przerażała widzów w „Obecności 2”. Natomiast opactwo staje się straszliwym polem walki toczącej się między żywymi i potępieńcami.