SOK Sulęcin
home Aktualności, Klub u Bulka Klub u Bulka zaprasza: Stand-up | Michał Pałubski & Jakub Poczęty!

Klub u Bulka zaprasza: Stand-up | Michał Pałubski & Jakub Poczęty!

Zapraszamy na nowy, wyjątkowy wieczór ze stand-upem w Sulęcinie! Już 6.09 będziecie mogli na żywo zobaczyć program Michała Pałubskiego pt. „Bardzo mi przykro BUBY już nie będzie” i nowy program Jakuba Poczętego pt. „Zmieńcie mi planszę!”.

Oto Michał Pałubski StandUp na życie! Najbardziej giętki spośród wszystkich gwiazd polskiego kabaretu, teraz w znanej dotąd tylko najbliższym roli – szczerego do bólu faceta u progu czterdziestki stojącego na kolejnym życiowym rozdrożu!
Michał porzuca dawne sceniczne kreacje , by w bezkompromisowym Stand upie z ironicznym dystansem podzielić się spostrzeżeniami na temat otaczającego nas świata. Chcesz wiedzieć co o wychowywaniu pyskatego dziecka, modzie fit czy narkotykach myśli facet, którego wk**rw aż rozsadza od środka?
Przyjdź, posłuchaj i niech Ciebie też skręci… ze śmiechu.

Jakub Poczęty:
Czujny człowiek, któremu nie umknie, nic co robimy źle jako ludzkość, zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien charakterystyczny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć. Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim.

BILETY:

Do kupienia w Sulęcińskim Ośrodku Kultury od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 lub przed samym wydarzeniem na bramce.

PRZEDSPRZEDAŻ 30 zł, w dniu występu 40 zł.
Bilety możecie kupić również online tutaj: https://tiny.pl/t1mg3

506-070-879 Rezerwacja miejsc i szczegóły ☎️