SOK Sulęcin
home Aktualności Koncert relaksacyjny – misy i gongi – relaks dla duszy i ciała / 02.12.2018 r.

Koncert relaksacyjny – misy i gongi – relaks dla duszy i ciała / 02.12.2018 r.

Koncert relaksacyjny – misy i gongi – relaks dla duszy i ciała

Zapraszamy bardzo serdecznie na koncert relaksacyjny, który odbędzie się w Sulęcińskim Ośrodku Kultury przy ul. Stanisława Moniuszki 1, w niedzielę 2 grudnia o godz. 18.00. Seans kąpieli w dźwiękach potrwa około 90 minut i przeznaczony jest dla każdego, kto pragnie miło spędzić czas, odpocząć, wyciszyć się i zrelaksować.

W czasie seansu używane są różnego rodzaju instrumenty muzyczne mające pomóc w relaksie. Głównie wykorzystywane są terapeutyczne misy dźwiękowe, gongi wietrzne, gongi typu Tam-Tam, dzwonki Koshi, dzwony rurowe, kalimba, kije deszczowe, kamertony itp. Czasami wykorzystywany jest również śpiew. Dzięki połączeniu wielu różnych dźwięków taki seans jest magiczną podróżą w głąb siebie.

Jeśli zupełnie nie możesz sobie wyobrazić jak to może wyglądać to zapraszamy do zajrzenia na youtube, aby mieć mały przedsmak magicznych dźwięków, które na żywo usłyszysz w czasie koncertu:

Kąpiel w dźwiękach odbędzie się w bezpiecznej, kameralnej i przyjaznej przestrzeni, w której każdy będzie miał szansę poczuć się dobrze. Spotkanie ma charakter otwarty i po wcześniejszym potwierdzeniu swojej obecności można wziąć w nim udział bez żadnych wymogów.

Można wziąć udział w spotkaniu jednorazowo, lub korzystać z nich systematycznie. Nie ma ku temu żadnych przeciwskazań. Spotkania będą kontynuowane raz w miesiącu. Kolejny termin spotkania: 2 grudnia.

Na spotkanie należy zabrać ze sobą karimatę, koc i poduszkę, aby zapewnić sobie komfortowe ułożenie ciała. Preferowana pozycja w czasie koncertu to pozycja leżąca. Warto więc założyć na siebie ubranie, które zapewnia komfort, ciepło i wygodę oraz nie krępuje ruchów.

Koncert poprowadzi Malwina Aurelia Atras – certyfikowany praktyk masażu dźwiękiem wg. metody Petera Hessa. ( www.facebook.com/terapiadzwiekiemgorzow/ ),

Ilość osób, która może wziąć udział w spotkaniu jest ograniczona. Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsca pod numerem telefonu: 607-217-706.

TERMIN: niedziela 02.12.2018 godz. 18.00
MIEJSCE: Sulęciński Ośrodek Kultury ul. Stanisława Moniuszki 1 SULĘCIN lubuskie
INWESTYCJA W SIEBIE: 30 zł
REZERWACJA MIEJSCA: tel.: 607-217-706