SOK Sulęcin
home Najbliższe wydarzenia Konkurs literacki: Bajka o Sulęcinie

Konkurs literacki: Bajka o Sulęcinie

Biblioteka Publiczna w Sulęcinie oraz Sulęciński Ośrodek Kultury zapraszają do wzięcia udziału w konkursie literackim pod tytułem „Bajka o Sulęcinie”.

Konkurs odbędzie się w ramach nadchodzącego Tygodnia Bibliotek (08-15.05, wówczas będzie miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu).

Do zaprezentowania swojej twórczości zapraszamy wszystkich pisarzy amatorów, bez względu na wiek, ponadto można złożyć również pracę wykonaną wspólnie przez rodzinę.

Jakie atrybuty powinna mieć przesłana do nas praca? Interesuje nas tekst w formie bajki, zawierający przynajmniej jeden element związany z Sulęcinem (np. miejsce, osobę, instytucję, itp.). Utwór musi być opatrzony ilustracją nawiązującą do treści, a także musi posiadać tytuł. Co ważne – ma to być historia skierowana do dzieci, a utwór literacki w formie bajki zgłoszony na Konkurs powinien być napisany prozą lub wierszem i powinien stanowić zamkniętą, spójną całość.

Czekamy na Wasze prace do 30 kwietnia 2018r! Uwaga! Pracę należy dostarczyć:
1) W formie papierowej (wraz z formularzem zgłoszeniowym) należy dostarczyć w opisanej i zaklejonej kopercie, opatrzonej dopiskiem: Konkurs Literacki pt. „Bajka o Sulęcinie” bezpośrednio do sekretariatu Sulęcińskiego Ośrodka Kultury lub Biblioteki Publicznej w Sulęcinie, bądź listownie na adres ul. Moniuszki 1, 69-200 Sulęcin.
2) Wysłać na maila: (w wymaganym programie – Microsoft Word) bibliotekasoksulecin@gmail.com

Pełen regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenie uczestnika:

REGULAMIN

OŚWIADCZENIE – osoba niepełnoletnia

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY + OŚWIADCZENIE osoba pełnoletnia