SOK Sulęcin
home Aktualności Letnia Scena Muzyczna – LEEPECK

Letnia Scena Muzyczna – LEEPECK

Koncert, to idealny sposób nie tylko na zakończenie pleneru malarskiego, ale także na fantastyczne spędzenie sobotniego wieczoru.
Tak właśnie było 8. sierpnia 2020 roku, gdy w na zakończenie trzydniowego pleneru malarskiego Perspetywy na Letniej Scenie Muzycznej wystąpił LEEPECK wraz ze swoimi muzycznymi towarzyszami.

(Piotr Lipka) warszawski muzyk, kompozytor i autor tekstów.
Laureat Super Jedynki na Festiwalu w Opolu w 2007 roku, otwierał koncerty m.in. takich gwiazd jak Green Day, T.Love oraz występował na festiwalach Woodstock, Spring Break i na wielu innych polskich i zagranicznych scenach.
28 kwietnia 2017 roku miała miejsce premiera solowego albumu Leepecka pod tytułem „BORDERLINE” . Zapowiedzią płyty były trzy, bardzo dobrze przyjęte klipy do utworów: „One Step Down”, „All This Time” i „No One Knows”. Album został dobrze odebrany na świecie, czego potwierdzeniem było zagranie trzech koncertów podczas festiwalu INDIE WEEK 2019 w TORONTO oraz koncerty klubowe przed brytyjską publicznością w LONDYNIE.

Koncert odbył się w ramach wakacyjnego PROJEKTU LATO i jego Letniej Sceny Muzycznej Klubu u Bulka i Radia SOK.

Letnia Scena Muzyczna to cykl wydarzeń muzycznych przygotowanych dla Państwa dzięki współpracy z Piekarnią cukiernią LEKS, za co serdecznie dziękujemy!