SOK Sulęcin
home Studio piosenki Łobaszewska&Ajagore – relacja z koncertu

Łobaszewska&Ajagore – relacja z koncertu

Za nami świetny koncert artystki nietuzinkowej. W Dzień Kobiet, 8 marca, w Sali Konferencyjnej SOK zaszczyciła nas swoją obecnością Grażyna Łobaszewska oraz zespół Ajagore. Wokalistka pochodząca z Gdańska zaprezentowała na scenie utwory, promujące nowy album pod tytułem „Sklejam się”. Towarzyszyła jej na scenie formacja Ajagore – zespół inspirujący się melodiami i przyśpiewkami ludowymi. To zainteresowanie obejmuje zarówno polski folklor, jak i muzykę różnych rejonów świata. Powstała zatem mieszanka wybuchowa! Folk w połączeniu z głosem Łobaszewskiej to nie lada gratka dla wszystkich melomanów.
Nasza Sala Widowiskowa spełniła oczekiwania widowni. Podesty idealnie sprawdzają się na imprezach tego typu – widoczność oraz akustyka robią bardzo dobre wrażenie. Dodatkową atrakcją były małe stoliki ustawione przed sceną, które stworzyły niesamowity, kameralny klimat imprezy.
Wszystkim z całego serca dziękujemy za obecność. Cieszymy się, że ten wyjątkowy wieczór spędziliśmy wspólnie w Sulęcińskim Ośrodku Kultury.

Przed nami sporo niespodzianek – kolejne dni zapowiadają się bardzo obiecująco!
Już dzisiaj (09.02) spotkanie coachingowe – „W kobiecym kręgu”, godzina 17:00, Sala Wystawowa, wstęp bezpłatny.
W piątek (10.02) wystawa pod hasłem „Kobiety o kobietach” – Sala Wystawowa, godzina 18:00, wstęp bezpłatny.
W sobotę zapraszamy na spektakl teatralny – „Solo i w duecie”, w wykonaniu grupy TERAZ MY. Sala Konferencyjna, godzina 17:00, wstęp bezpłatny.
A w niedzielę… energetyczny koncert Acid Drinkers! Klub „u Bulka”, godzina 19:00 – support Alpha Dog, wstęp 40/50zł.