SOK Sulęcin
home Aktualności Marzec w Sulęcińskim Ośrodku Kultury

Marzec w Sulęcińskim Ośrodku Kultury

Marzec w kulturze
Mówią, że w marcu jak w garncu – marzec w Sulęcińskim Ośrodku Kultury będzie naprawdę bardzo ciekawy. Zapowiada się sporo koncertów, teatr, wystawa, comiesięczne rodzinne zabawy plastyczne, kabaret i wiele, wiele innych wydarzeń.
Startujemy od koncertu LAO CHE. Polski zespół muzyczny, założony w 1999 roku w Płocku odwiedzi SOK 4 marca, w sobotę. Start o godzinie 20:00! Bilety 40/50zł.
7 marca (wtorek) to czas na Rodzinne Zabawy Plastyczne – twórcze zajęcia w Pracowni Plastycznej SOK, przeznaczone dla rodziców z dziećmi w wieku przedszkolnym. Czekamy na wszystkich małych artystów od godziny 16:00!
8 marca rozpoczynamy trzydniowe świętowanie Dnia Kobiet. Tego dnia na scenie w Sali Konferencyjnej SOK zaprezentuje się artystka wyjątkowa – Grażyna Łobaszewska. Wspólnie z piosenkarką świętujmy jej 40-lecie pracy artystycznej. Dodatkowym atutem środowego koncertu będzie premiera nowej, jubileuszowej płyty pod tytułem „Sklejam się”. To zupełnie nowe, zaskakujące brzmienie i energetyczne aranżacje zespołu AJAGORE. Nie może Was zabraknąć! Bilety: 30/40zł.
9 marca to dzień stricte o kobietach i… wyłącznie dla kobiet. Czas na kolejną, trzecią już odsłonę zajęć z cyklu „W kobiecym kręgu”. Prowadzenie: Małgorzata Chołuj- dyplomowany coach. Pani Małgorzata jest profesjonalistką, od lat zajmuje się coachingiem stylu życia i stylu osobistego, w ujęciu głębokich wewnętrznych procesów. Tematem wspomnianego marcowego spotkania będzie szeroko rozumiana kobiecość. Wstęp na warsztaty: 15zł.
10 marca (piątek) w Sali Wystawowej SOK odbędzie się wystawa o wdzięcznym tytule – „Kobiety o kobietach”. Po zeszłorocznym sukcesie ekspozycji, wydarzenie to wpisało się już na stałe w kalendarz naszych imprez. Tego dnia wszyscy mamy okazję podziwiać prace kobiet wyjątkowych – artystek. Prace mówiące o kobietach, ich życiu, ukrytym pięknie oraz niecodziennych marzeniach. Warto być, warto zobaczyć! Wstęp na pokaz jest bezpłatny.
11 marca, w sobotę – czas na teatr! O godzinie 17:00 w Sali Konferencyjnej SOK odbędzie się premiera formacji TERAZ MY pod tytułem „Solo i w duecie”. Gwarantujemy świetną zabawę! Wstęp na spektakl jest bezpłatny.
12 marca (niedziela) zapraszamy na koncert kultowej formacji Acid Drinkers. Będzie to widowisko dla fanów ciężkiego brzmienia, promujące nowy album pod tytułem Peep Show. Jakimi słowami tytuł nowego krążka podsumowują sami artyści? Tytuł PEEP Show to w rozwinięciu Paralysing, Expansive, Energetic Power Show, co w kilku słowach idealnie oddaje charakter materiału, którym uraczamy swoich fanów na koncertach w całym kraju. Spora dawka emocji gwarantowana. Bilety: 40/50zł.
Trzynastego marca (poniedziałek) odwiedzi nas po raz kolejny Kino Objazdowe. Tradycyjnie zapraszamy na dwa seanse – dla dzieci i dla dorosłych. W marcu będziemy mieli okazję obejrzeć komedię animowaną pt. „Balerina” oraz kultową, polską produkcję – historię życia Michaliny Wisłockiej – „Sztukę kochania”. Bilety 14/16zł.
Dwa tygodnie później, 25 marca (sobota) zapraszamy serdecznie na koncert zespołu Bethel. To polska formacja, wykonująca muzykę reggae z elementami dub oraz SKA. Czekamy na wszystkich fanów tradycyjnie, w klimatycznej piwnicy klubu „u Bulka”. Bilety: 20/25zł.
Zbliżając się do finału marca… 28.03 (wtorek)  odbędzie się druga odsłona Klubu Komedii, który odwiedził nas w lutym br. To z pewnością będzie wesoły wieczór!