SOK Sulęcin
home Klub u Bulka, Najbliższe wydarzenia Przegląd Zespołów Rockowych Województwa Lubuskiego pod patronatem LUBUSKIE DOBRZE ROCKUJE 2020 | 28.08.2020 r.

Przegląd Zespołów Rockowych Województwa Lubuskiego pod patronatem LUBUSKIE DOBRZE ROCKUJE 2020 | 28.08.2020 r.

Sulęciński Ośrodek Kultury – organizator festiwalu WAKE UP & LIVE – Music Festival, Lubuskie Dobrze Rockuje oraz Radio SOK zapraszają na finał Przeglądu Zespołów Rockowych Województwa Lubuskiego pod patronatem Lubuskie Dobrze Rockuje.

Gdzie? Letnia Scena Klubu u Bulka i Radia SOK – stary kort tenisowy
ul. Moniuszki 1, 69-200 Sulęcin
Kiedy? 28.08.2020 r.
Bramki: godz. 18:00
Koncerty: godz. 18.30
Wstęp: Szczegóły niebawem.
Jak gramy?

18:30 Dyfër
19:15 Meteroids
20:00 Gra Sów
20:45 Jugosławia
21:30 I-REY

Projekt zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w sieci.
Materiał będzie transmitowany na żywo i pojawi się w naszych mediach społecznościowych oraz na kanale YouTube, ponadto będzie dostępny dla Was przez cały czas – będziecie mogli odtwarzać go kiedy tylko będziecie mieli na to ochotę 😉 Realizacja: HTS Słubice

Zapraszamy na muzyczną ucztę! Na Letniej Scenie Klubu u Bulka i Radia SOK zagrają dla Was: Dyfer, Meteroids, Gra Sów, Jugosławia oraz I-Rey!

Już teraz możemy zaprosić także na koncert Kufajki Rencisty, który odbędzie się dzień później! 29 sierpnia wspólnie pożegnamy wakacje.


Dyfër młody zespół pochodzący z Trzciela, założony 26 lipca 2014 roku. Grają muzykę z gatunku trash i heavy metal.
Członkowie zespołu:
Perkusja – Kacper Jabłoński
Gitara – Łukasz Łubkowski
Gitara, voc. – Kamil Jabłoński
Bass, voc. Aleksander Gulczyński

Meteroids to młody zespół pochodzący z Zielonej Góry założony na przełomie 2017/2018 roku, tworzący swoje autorskie utwory w gatunku hard rock/metal.
W jego skład wchodzą: Hubert Sozański, Filip Sanowski, Jan Domagała, Jakub Mroczek, Leon Ochocki.

Gra Sów to zespół założony w drugiej połowie roku 2017. Muzycy pochodzą z Gorzowa Wielkopolskiego oraz Poznania. Grają muzykę określaną jako brit pop. W lutym 2020 wydali swój pierwszy album „Wolne Tańce”.
Skład:
Kamil Meler – wokal / gitary
Marta Wołczecka – gitara elektryczna
Tomasz Dopierała – gitara basowa
Max Wolff – perkusja

Jugosławia to zespół założony w Zielonej Górze, który swoją historię tworzy aż od 1992 roku. Zespół powstał pod wypływem ruchu punk, pod wpływem fascynacji takimi zespołami jak: „Dead Kennedy`s”, „The Clash”, „Sex Pistols” i „Dezerter”. Mają na koncie kilka krążków oraz album koncertowy.
Skład:
Bełcyk – voc.,git.
Dyzma – bass
Sanczis – drums
Pinio – git

Zespół I-REY ze Wschowy istnieje od początku 2013 r. Jego nazwa wywodzi się z jamajskiego slangu (synonimów słów alright, good, okay) jest odzwierciedleniem pozytywnej energii, jaką formacja chce przekazać w swoich utworach. Klimat, jaki tworzą przenosi słuchaczy na słoneczne plaże Jamajki, pełne radości życia i charakterystycznego pulsu.
Skład:
Michał Kokociński – wokal
Dorota Lasyk – instrumenty perkusyjne
Dominik Olejniczak – instrumenty klawiszowe
Bartosz Krzywulski – gitara
Sebastian Zjawiński – gitara
Tomasz Sosiński -bas
Patryk Gortych – trąbka
gościnnie – Błażej Krawczyk saksofon


Regulamin Przeglądu Zespołów
WAKE UP & LIVE/LUBUSKIE DOBRZE ROCKUJE

 1. Organizatorem konkursu jest Sulęciński Ośrodek Kultury, organizator festiwalu Wake Up & Live, Lubuskie Dobrze Rockuje oraz Radio SOK.
 2. Przegląd zespołów przebiega w następujących etapach:
  Etap I – Eliminacje na podstawie zgłoszenia:
  a) Wybór zespołów na podstawie przesłuchań nadesłanych materiałów ;
  b) Głosowanie w ankiecie, w której znajdą się wszystkie zgłoszone zespoły – zapewnione miejsce w drugim etapie przeglądu dla zespołu, który zbierze najwięcej głosów w ankiecie ogłoszonej na Facebooku;
  Do drugiego etapu przechodzi 5 zespołów (w tym jeden zespół wybrany w ankiecie na FB).
  Uwaga! Nie pobieramy opłat wpisowych za zgłoszenie się do eliminacji.
  Etap II – Koncert konkursowy uczestników wyłonionych w drodze eliminacji. Podczas koncertu wyłoniony zostanie zwycięzca, który zagra podczas Wake Up & Live 2021.
 3. Kalendarium konkursu:
  Ogłoszenie konkursu: 24.02.2020.
  Etap I
  Do 8.03.2020, godz. 23:59 – termin nadsyłania zgłoszeń uczestnictwa.
  13.03.2020, godz. 13:00 – opublikowanie listy wykonawców zakwalifikowanych do II etapu, podczas audycji w Radio SOK.
  Etap II
  28.08.2020 – koncert konkursowy pięciu zespołów – wyłonienie zwycięzcy, który zagra na Wake Up & Live 2021.
 4. Warunki uczestnictwa oraz sposób zgłoszenia
  a) Do przeglądu mogą zgłaszać się zespoły tylko i wyłącznie z terenu województwa lubuskiego. Zgłaszane zespoły mogą (ale nie muszą) posiadać dorobek muzyczny w postaci wydanych płyt – własnym sumptem lub przez wytwórnie muzyczne. By zgłosić swój udział w eliminacjach, należy wysłać zdjęcie, opis zespołu (w tym personalia członków zespołu, dane kontaktowe, ewentualnie logo), trzy utwory (linki do źródła muzyki w internecie lub załącznik z muzyką w formacie mp3 ) oraz rider techniczny.
  Link do zgłoszenia:
  https://docs.google.com/forms/d/1GpqdkdxLQ95b4t1h7_-NHyOp4HlkqtXvTbQsyJWGns8/edit?ts=5e4bb246
  Osoba kontaktowa: Jacek Hardyk, tel. 95 755 24 77
  Uwaga: Jakość techniczna rejestracji nadesłanego utworu nie przesądza o powodzeniu w konkursie, a jedynie ułatwia pracę jurorom I etapu.
  b) Konkurs skierowany jest do grup muzycznych wykonujących szeroko pojętą muzykę rockową.
 5. Obowiązki uczestnika:
  a) Wykonawca – uczestnik, który nadesłał zgłoszenie do I etapu eliminacji ma obowiązek poinformowania o powyższym na swojej stronie internetowej (profilu FB) z użyciem grafiki Wake Up & Live, Lubuskie Dobrze Rockuje i Radio SOK oraz wymagane jest oznaczenie tych trzech profili.
  b) Finaliści I etapu są zobowiązani do potwierdzenia obecności podczas II etapu najdalej 7 dni po ogłoszeniu wyników etapu I oraz obligują się zagrać koncert konkursowy mając do dyspozycji 30-minutowy czas na scenie (łącznie z „podpięciem”), jednak nie więcej niż 5 utworów.
  c) Zwycięzca II etapu jest zobowiązany do zagrania koncertu podczas XV edycji Wake Up & Live 2021 mając do dyspozycji 45-minutowy czas na scenie (60 minut z „podpięciem”).
  d) Wykonawca – uczestnik konkursu, udziela Organizatorowi zezwolenia na korzystanie z wizerunku, jak również licencji do artystycznych wykonań utworów w telewizji, radiu, prasie oraz internecie, w celu promocji Wake Up & Live, Lubuskie Dobrze Rockuje, Radia SOK i uczestników konkursu.
  e) Naruszenie przez wykonawcę – uczestnika postanowień Regulaminu spowoduje wykluczenie z udziału w konkursie. Decyzję w tej sprawie podejmuje Organizator.
  f) Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych dla celów organizacji konkursu zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późniejszymi zmianami).
  g) Uczestnikom przysługuje prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i informacji promocyjnych oraz ich korygowania.
 6. Obowiązki organizatora:
  a) Organizator zapewnia promocję konkursu oraz zespołów/wykonawców biorących udział w lokalnych mediach, na antenie i profilu Radia SOK, na stronie i profilu Lubuskie Dobrze Rockuje, na stronie i profilu Wake Up & Live.
  b) Terminy podane w regulaminie są wiążące.
  c) Miejscem etapu II będzie letnia scena muzyczna Klubu U Bulka i Radia SOK znajdująca się w Sulęcinie na terenie Sulęcińskiego Ośrodka Kultury.
  d) Organizator zapewnia pełne nagłośnienie i oświetlenie koncertu oraz częściowy backline (perkusja).
  e) Organizator zapewnia zwrot kosztów dojazdu ryczałtowo w wysokości 200 zł brutto finalistom I Etapu, biorącym czynny udział w II etapie.
  f) Organizator zapewnia profesjonalną realizację video+audio oraz transmisję online przeglądu na Facebooku i You Tube.
  g) Organizator zobowiązuje się do przeprowadzenia przeglądu zgodnie z wytycznymi związanymi z epidemią COVID-19.
 7. Praca Jury:
  a) Spośród nadesłanych zgłoszeń, podczas etapu I, Organizator wybierze 5 wykonawców (w tym jeden zespół wybrany w ankiecie na FB), którzy zagrają koncert konkursowy podczas II etapu.
  b) Zwycięzców, wybierze Jury składające się z Organizatorów, osób niezależnych oraz publiczności. Głos każdego z podmiotów jest równoważny.
  c) W kwestiach spornych, tj. remisowych, organizator zastrzega sobie prawo do ostatecznego wyboru zwycięzcy.
 8. Nagrody:
 9. Nagrodą główną konkursu jest 1500 zł brutto oraz koncert otwierający w sobotę podczas Wake Up & Live 2021 organizowanego w czerwcu 2021 w Sulęcinie.
 10. Koncert podczas Wiewiórstock 2021, który jest wydarzeniem stworzonym w 2008 roku na festiwalu Pol’And’Rock przez gliwicki zespół Wiewiórka Na Drzewie (tu zagra zespół wybrany spośród finałowej piątki przez organizatora Wiewiórstocku).
 11. Nagroda nie zawiera w sobie zwrotu kosztu dojazdu na II etap.
 12. Nagroda zostanie zrealizowana po zagranym koncercie podczas Wake Up & Live 2021.
 13. Sesja zdjęciowa (fotograf Krzysztof Nesterowicz) podczas festiwalu Wake Up & Live w wybranej przez zespół i fotografa scenerii (ewentualnie w innym terminie po wspólnych ustaleniach).
  Organizator przewiduje nagrody rzeczowe i branżowe, które są w przygotowaniu.

Dane teleadresowe:
Sulęciński Ośrodek Kultury
ul. Moniuszki 1
69-200 Sulęcin
tel. 95 755 24 77
www.soksulecin.pl
https://www.facebook.com/sulecinskiosrodekkultury
Letnia Scena Muzyczna Klubu U Bulka i Radia SOK znajduje się na terenie Sulęcińskiego Ośrodka Kultury.


Drodzy, zanim weźmiecie udział w organizowanych przez nas wydarzeniach, prosimy o uważne zapoznanie się z procedurami zapewnienia bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19, obowiązującymi zarówno w Sulęcińskim Ośrodku Kultury, Bibliotece Publicznej w Sulęcinie, a także na wszystkich imprezach (także plenerowych!) przez nas organizowanych.

Wspomniany zbiór zasad został opracowany w celu zapewnienia jak najwyższych standardów bezpieczeństwa. Jego przestrzeganie jest obowiązkiem każdej osoby biorącej udział w wydarzeniu, a także osoby zaangażowanej w jego organizację.
Dokument znajduje się na stronie internetowej www.soksulecin.pl w zakładce „DOKUMENTY DO POBRANIA”.

LINK: http://soksulecin.pl/dokumenty-do-pobrania/