SOK Sulęcin
home Klub u Bulka RED FIVE POINT STAR – 02.11.2018 r / Klub u Bulka zaprasza!

RED FIVE POINT STAR – 02.11.2018 r / Klub u Bulka zaprasza!

Koncert: Red Five Point Star
02.11.2018 r.
godz. 20:00
Bilety: 20/25 pln
Rezerwacja pod numerem telefonu 506 070 879.

Śmiało dokonujcie rezerwacji telefonicznych, ale pamiętajcie o tym – bilety w tańszej, przedsprzedażowej cenie obowiązują tylko do dnia poprzedzającego koncert. Pomimo rezerwacji, jeśli nie odbierzecie swoich biletów dzień wcześniej, obowiązuje już normalna cena. Ta zasada obowiązywać będzie na wszystkich bulkowych koncertach.

***

Red Five Point Star – zespół prosto z odległej Słowenii, wydał swój trzeci album w Megalith Records (USA) i Kapa Records (Słowenia). Znani są między innymi z współpracy z Robertem Hingley’em – Buckiem z The Toasters, zatem rekomendacja „Bucka” powinna być dla Was wystarczająca – Red Five Point Star grają na 100%!

Zespół łączy w sobie niektóre z najlepszych współczesnych technik ska, tradycyjny rock ‚n’ roll, optymistyczny punk rock o wysokiej liczbie oktawowej oraz pełne brzmienie big band, które można osiągnąć tylko przez 14 lat ciągłego koncertowania i łączenia wszystkich muzycznych gustów każdego z członków zespołu. Po utworzeniu w 1998 roku zespół szybko przekształcił się z prostego punk-rockowego trio, w bardzo zróżnicowaną i energiczną kapelę.

Red Five Point Star ma za sobą amerykańską trasę koncertową z The Toasters, trzy koncerty w RPA i całą długą listę koncertów w Europie. W listopadzie zagra dwa wyjątkowe koncert w Polsce, jeden z nich odbędzie się w naszej klimatycznej piwnicy Klubu u Bulka! To dla nas duże wyróżnienie.

Dzięki współpracy z wydawnictwem Megalith Records, zespół zbliża się do polityki z wielu stron. Od grafiki, po tytuł albumu i wybór piosenek. Ich logo w Słowenii (Czerwona Gwiazda) jest uznawana jako symbol oporu przeciwko faszyzmowi i nazizmowi. Red Five Point Star to także pierwszy zespół rockowy, który wystąpił w Kosowie po upadku Jugosławii.

Jeśli lubisz dobre ska, a przy tym mocne teksty i niesamowitą energię na scenie, przyjdź na koncert! Już 2 listopada w Klubie u Bulka.