SOK Sulęcin
home Aktualności Rzeka słów – spędź Walentynki w bibliotece…

Rzeka słów – spędź Walentynki w bibliotece…

Spędź romantyczne Walentynki w Bibliotece. Nie do końca oczywiste, bo oprócz tego, że romantyczne… całkiem przekorne. 🙂

W tym wyjątkowym dniu Czytelnię Biblioteki Publicznej w Sulęcinie gościć będzie jeden z najciekawszych zespołów – „zjawisk muzycznych” województwa lubuskiego- Łazar&Massier.

Wyróżnia ich autorskie, niekomercyjne brzmienie z jazzową nutką, czasami nostalgiczne, lekko kołyszące, retro. Na uwagę zasługują kompozycje M. Massiera (grającego na fortepianie i akordeonie) świetnie oddające klimat tekstów M. Łazar-Massier (vokal ). Całość dopełnia brzmienie wiolonczeli Sylwi Kamzelskiej-Bronowickiej. Na gitarze po mistrzowsku, gra Adam Mikulski. Od 18 lat Łazar&Massier biorą udział w wydarzeniach artystycznych, koncertach, festiwalach (m.in. „Gitarą i Piórem”), wystawach w kraju i za granicą. Ich muzyka obecna jest w rozgłośniach radiowych gości na poetyckich listach przebojów. W dorobku zespół ma 4 płyty.
Poza świetnymi utworami – najbardziej romantycznymi i przekornymi piosenkami, w repertuarze słów własnych Łazar&Massier oraz szalonych z miłości poetów… odbędzie się także recytacja najpiękniejszej poezji miłosnej. Nie może Was zabraknąć!
Kultowy już cykl pod tytułem „Rzeka słów. Wieczór poezji nie tylko śpiewanej…” rozpocznie się o godzinie 19:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Prosimy o dokonywanie wcześniejszych rezerwacji pod numerem telefonu 95 755 31 72 lub osobiście w bibliotece.