SOK Sulęcin
home Aktualności, Sekcja teatralna „Solo i w duecie” – Uniwersytecki podwieczorek z humorem

„Solo i w duecie” – Uniwersytecki podwieczorek z humorem

11 marca (w sobotę) w Sali Konferencyjnej SOK odbył się kabaret pod chwytliwą nazwą… „Solo i w duecie”. Nasz ośrodek kultury odwiedziły tłumy – głównie znajomi i rodzina świetnych aktorek, ale i amatorzy zabawnych skeczy. To bardzo miłe, że Sulęciński Ośrodek Kultury staje się miejscem spotkań pasjonatów w absolutnie każdej dziedzinie, a kabaretu zwłaszcza. 🙂
Na scenie tego dnia zaprezentowały się niesamowite aktorki, które od trzech lat pod bacznym okiem pani Teresy Masztalerz, doskonale się bawiąc, poznają tajniki aktorstwa. „Solo i w duecie” to kolejny owoc ich pracy, a my jako zauroczona widownia czekamy na więcej.
Dzisiaj mieliśmy okazję zobaczyć aż 13 fantastycznych skeczy, których głównym tematem są relacje damsko-męskie w krzywym zwierciadle.
Formację TERAZ MY tworzy grupka utalentowanych, fantastycznych kobiet z Uniwersytetu Trzeciego Wieku! Za dzisiejsze widowisko ogromne brawa należą się paniom: Jadwidze Kaczorowskiej, Leokadii Kępce, Zenobii Lach, Helenie Łukaszczuk, Ewie Ryczaj, Eugenii Ślaskiej oraz Stanisławie Wilk.