SOK Sulęcin
home Aktualności Spotkanie promocyjne książki „Bajki o Sulęcinie”

Spotkanie promocyjne książki „Bajki o Sulęcinie”

13 grudnia 2018 r. w Klubie u Bulka, przy licznym udziale publiczności, odbyło się spotkanie promocyjne książki „Bajki o Sulęcinie”. Na wstępie dla przybyłych gości czekała niespodzianka w formie teatrzyku KAMISHIBAI przedstawiająca bajkę „O pulchnym pączku i kogucie z piernika” autorstwa Pani Grażyny Nowak-Balcer. W dalszej części spotkania podziękowano sponsorom i fundatorom nagród. To dzięki ich wsparciu mogliśmy wydać bajkę i uatrakcyjnić nagrody.

W trakcie spotkania mogliśmy poznać fragmenty bajek czytane przez Burmistrza Dariusza Ejcharta, przewodniczącego Rady Miejskiej Zbigniewa Szczepańskiego, nagrodzonych autorów oraz pracowników Biblioteki Publicznej w Sulęcinie.

Barwnym momentem, który umilił imprezę było przedstawienie utworu Pani Magdaleny Pochrząszcz pt. „Pan Pętelka i cień” zaprezentowane przez grupę teatralną działającą przy Sulęcińskim Ośrodku Kultury.

Każdy, kto zawitał na spotkanie, na zakończenie otrzymał w prezencie egzemplarz książki, by móc poznać bliżej wszystkie historie bohaterów naszego miasta. Dziękujemy wszystkim, którzy to wyjątkowe popołudnie spędzili z nami.