SOK Sulęcin
home Aktualności Sulęciński Dzień Seniora – relacja z wydarzenia

Sulęciński Dzień Seniora – relacja z wydarzenia

Za nami Sulęciński Dzień Seniora. Wydarzenie odbyło się w dniu 12 października w Sali Konferencyjnej Sulęcińskiego Ośrodka Kultury. Uczestniczyli w nim przede wszystkim seniorzy, zamieszkujący Gminę Sulęcin oraz mieszkańcy miasta partnerskiego Friedland.

Projekt imprezy sfinansowany został z Funduszy Europejskich w ramach współpracy Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu Pro-Europa Viadrina Interreg VA Brandenburgia – Polska 2014 – 2020 – Redukować bariery – wspólnie wykorzystywać silne strony.

Po uroczystym przywitaniu zgromadzonych gości przez Burmistrza Sulęcina, Dariusza Ejcharta, Panią Burmistrz, Iwonę Walczak oraz Dyrektora Sulęcińskiego Ośrodka Kultury, Jacka Filipka, wręczono statuetki w podziękowaniu za pracę na rzecz seniorów z terenu Gminy Sulęcin.

Statuetki wręczono:
Stowarzyszeniu Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Sulęcinie
Sekcji Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego w Sulęcinie
Chórowi Biały Orzeł
Stowarzyszeniu „ Mam Pomysł”
Klubowi Seniora „Kwiat Jesieni” przy Oddziale Caritas w Sulęcinie
Stowarzyszeniu Kresowian im. Jana Pawła II w Sulęcinie
Związkowi Inwalidów Wojennych RP Oddział w Sulęcinie
Związkowi Kombatantów i Byłych Więźniów Politycznych Koło w Sulęcinie
Związkowi Sybiraków Koło w Sulęcinie

Tuż po uroczystym wręczeniu statuetek czyli oficjalnej częśći wydarzenia, na naszej scenie wystąpiła gwiazda wieczoru – Izabela Trojanowska, wraz z zespołem.

Po części artystycznej nastał czas na poczęstunek. Na zaproszonych gości czekały piękne upominki. Wszystkim dziękujemy za tak liczne przybycie i świętowanie we wspólnym gronie Sulęcińskiego Dnia Seniora.