SOK Sulęcin
home Aktualności Sulęciński Festiwal Smaków Świata – relacja z wydarzenia

Sulęciński Festiwal Smaków Świata – relacja z wydarzenia

Kilkanaście food trucków stanęło w miniony weekend na Placu Czarnieckiego w Sulęcinie – w dniach 13-15 września mieliśmy okazję spróbować: zakręconych frytek, słodyczy z ciekłym azotem, pysznej kawy, pączków i hiszpańskich churrosów, greckich pit, świeżej rybki, soczystych burgerów wołowych oraz grillowanych ciabatt z dodatkami, tajskich lodów, kubańskich tacos, wariacji na temat kebaba i zapiekanek… Było pysznie!

Do tego zestawu należy dołożyć już tylko regionalne piwo z Gór Sowich oraz dmuchańce, czyli to, co najmłodsi kochają najbardziej i mamy przepis na udany weekend!

Dodatkowe atrakcje Sulęcińskiego Festiwalu Smaków Świata, zorganizowane przez Sulęciński Ośrodek Kultury: gry i zabawy dla dzieci oraz dwa koncerty: Double Crew z gościnnym występem Karoliny Filipek + DJ Nambear (piątek) oraz w sobotę – ukraińska kapela The Hypnotunez.

Dziękujemy Smakom Świata za odwiedziny, zapraszamy częściej! Ogromne podziękowania należą się również Piotrowi Szczygiełowi oraz Karolowi Szczepaniakowi. Do zobaczenia w Sulęcinie!