SOK Sulęcin
home Aktualności, Klub u Bulka TRIBUTE FEST – Rockowe Andrzejki w Sulęcinie | 30.11.2019 r.

TRIBUTE FEST – Rockowe Andrzejki w Sulęcinie | 30.11.2019 r.

Tribute Fest
30.11.2019 r., sobota
Klub u Bulka / ul. Moniuszki 1
69-200 Sulęcin

Godz. 19:00 – start!
Bilety: 25/35 zł Rezerwacja biletów pod numerem telefonu 506 070 879
Od 27.11 obowiązuje wyższa cena biletu – 35 zł, niestety pula tańszych biletów się już skończyła.

Śmiało dokonujcie rezerwacji telefonicznych, ale pamiętajcie o tym – biletów w obniżonej cenie jest ograniczona ilość! Nie zwlekajcie z zakupem.

Uwaga – możliwość płatności przelewem!

Sprzedaż biletów na miejscu, w Sulęcińskim Ośrodku Kultury (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00) lub płatność przelewem – numer konta bankowego – 87 1240 3624 1111 0000 3063 3313, przelew zatytułowany „Imię i nazwisko, TRIBUTE FEST” – bilety opłacone w ten sposób będą do odbioru w dniu koncertu na bramce. 

***

Tribute FEST jedyne takie muzyczne wydarzenie w województwie lubuskim, upamiętniające takie zespoły jak: AC/DC, Metallica, Alice in Chains, Soundgarden, Nirvana, Radiohead. Do współpracy nad tym projektem zaproszeni zostali: AS/DS, AlcoholicA, GILF oraz Łukasz Łyczkowski – gościnnie.

Tribute FEST to idealny pomysł na andrzejkowy wieczór. Spędź go w Sulęcińskim Ośrodku Kultury! Rockowe klasyki to najlepsze z możliwych muzycznych propozycji. Z myślą o Was przygotowaliśmy aż trzy wyjątkowe koncerty, podczas których usłyszycie muzykę największych legend rocka, w wykonaniu muzyków z Polski i zagranicy.

Tribute FEST– wystąpią:

AS/DS – AC/DC

700 występów w przeciągu 7 lat, Tysiące fanów – najlepszy tribute band AC/DC w Europie Wschodniej, eksplozja dźwięków i świateł! Muzycy tworzą wyjątkowy projekt, ponieważ są bardzo podobni do samego AC/DC nie tylko z wyglądu. Grają w bardzo podobnym do oryginału stylu i z taką samą mocą – trudną do opisania, ale łatwą do odczuwania 😉 Scena płonie pod tymi facetami! Podobieństwo do oryginału, jakość dźwięku i barwa głosu pozytywnie zaskakują publiczność. Przygotujcie się na dwie godziny najlepszych utworów AC/DC! Zespół AS/DS z Ukrainy uzyskał certyfikat oficjalnego tribut bandu AC/DC.

AlcoholicA Metallica

Zespół powstał w 2004 roku z myślą o graniu muzyki zespołu Metallica. Nazwa zespołu to nie przypadek – przydomek ten zyskała Metallica w pierwszych latach swojej działalności.

Przez trzynaście lat zespół grał jako tribute band Metalliki, w 2017 r AlcoholicA wydała album Sub Zero z autorskim materiałem. Na koncertach zespół łączy autorski materiał z utworami zespołu Metallica, co gwarantuje spory zastrzyk pozytywnej energii. Wiosną 2019 roku opublikowane zostały dwa nowe single, w tym momencie band przygotowuje się do nagrania kolejnej płyty, której wydanie planuje w 2020 roku.

GILF – Alice in Chains / Soundgarden / Nirvana / Radiohead

GILF czyli GIL Jarek + FIAŁKA Krzysztof – dwóch znanych muzyków z Zielonej Góry (Cadillac, Bullfinch, Fabula Rasa), duet grający akustyczne wersje grungeowych i rockowych przebojów lat 90-tych.  Na tegorocznym TRIBUTE FEST usłyszmy utwory takich zespołów jak Nirvana, Soundgarden, Alice In Chains czy Radiohead. Z GILFem gościnnie wystąpi Łukasz „Łyczek” Łyczkowski, lider formacji Łukasz Łyczkowski & 5 RANO.