SOK Sulęcin
home Aktualności Uwaga rękodzielnicy! Kiermasz Bożonarodzeniowy w SOK – 09.12.2018 r.

Uwaga rękodzielnicy! Kiermasz Bożonarodzeniowy w SOK – 09.12.2018 r.

Sulęciński Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na drugą edycję Kiermaszu Bożonarodzeniowego, który odbędzie się w niedzielę, 9 grudnia w godzinach 11:00-18:00 w Sali Widowiskowej SOK.
Kiermasz Bożonarodzeniowy to ukłon w stronę rękodzielników z naszego miasta (i nie tylko), ale i tych, którzy są wielkimi fanami ozdób handmade.

Chcielibyśmy, aby wszyscy, którzy odwiedzą SOK tego dnia poczuli klimat zbliżających się świąt, a przy okazji mogli zaopatrzyć się w piękne, ręcznie wykonane osoby. Podczas kiermaszu zagra dla nas Kapela Ludowa z Templewa. Miłe chwile przy klimatycznej muzyce na żywo gwarantowane!
Zapraszamy zainteresowanych przedsiębiorców, koła wiejskie, stowarzyszenia oraz niezrzeszonych rękodzielników do składania wniosków oraz aktywny udział w organizacji kiermaszu.

Tego samego dnia w naszym ośrodku kultury odbędzie się Zlot Mikołajów (godz. 16:00-18:00). Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy szereg atrakcji. Szczegóły znajdują się na naszej stronie internetowej.

Zgłoszenia prosimy kierować do dnia 30 listopada. Pod nr tel. 95 755 2477 (w godz. funkcjonowania ośrodka) lub drogą elektroniczną: teatrsoksulecin@gmail.com. Instruktor Teresa Masztalerz.
Opłata za stanowisko wynosi 30zł.

W ramach opłaty organizator zapewnia wystawcom stoły, krzesła, dostęp do energii elektrycznej, kawę oraz herbatę.

Zapraszamy!

Karta zgłoszeniowa oraz regulamin wydarzenia znajdują się poniżej:

KARTA ZGŁOSZENIA

REGULAMIN