SOK Sulęcin
home Aktualności Warsztaty z książką Agnieszki Ginko: Tutlandia

Warsztaty z książką Agnieszki Ginko: Tutlandia

Biblioteka Publiczna w Sulęcinie zaprasza chętne dzieci w wieku od 4 do 9 lat do wzięcia udziału w warsztatach z książką Agnieszki Ginko pt. „Tutlandia”.

„Tutlandia to opowiadania o rodzinie Tutków. Tutka jest mała i dzielnie sobie radzi ze starszym bratem. Tutek jest większy – chodzi do szkoły. Mają jeszcze mamę i tatę. Jest tu raz wesoło, raz smutno, a czasem zdarzają się niespodzianki, jak w życiu. Tutek jest czasem niesforny i drażni młodszą siostrę i rodziców, rycząc jak lew. Najważniejsze jest to, że wszyscy się bardzo kochają i lubią spędzać razem czas.”

„Tutlandia” to zabawna i mądra książka, która zebrała nagrody i wyróżnienia oraz pozytywne recenzje w prasie i mediach za promocję wartości rodzinnych.
Założeniem warsztatów dla dzieci jest spotkanie z bohaterami książki, poznanie ich przygód i zwrócenie uwagi na ważne wartości w życiu codziennym.

Planowany czas działań to około 2 godziny we wcześniej ustalonym terminie. Zajęcia warsztatowe odbędą się w ramach konkursu: Zapraszamy dzieci do „Tutlandii”, organizowanego przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim oraz Wydawnictwo Media Rodzina.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 10 czerwca 2018 r. pod nr telefonu 95 755 31 72.

Zapraszamy! 🙂