SOK Sulęcin
home Aktualności Wieczór w klimacie PRL – relacja z wydarzenia

Wieczór w klimacie PRL – relacja z wydarzenia

Za nami IV edycja potańcówki ph. „Przepraszamy za usterki… Wieczór w klimacie PRL” – tegoroczna edycja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, a tańczący tłum na parkiecie oznaczał jedno – to była naprawdę wyjątkowa noc i niezwykle udana impreza! Prawie każdy uczestnik potraktował motyw przewodni wydarzenia „na poważnie” i przyszedł na imprezę w kompletnym przebraniu – tej nocy królowały dzwony, chustki we włosach, dresy z kreszu, plisowane spódnice, sukienki w grochy, zamaszyste wąsy i burze loków.

Hol Sulęcińskiego Ośrodka Kultury zmienił się w muzeum – pralki „Franie”, długie rolki szarego papieru, syfony, aparaty fotograficzne, maszyny do szycia, long play’e, peerelowska prasa oraz plakaty, motorower Komar i Romet, rower Wigry 3, „kolarzówka”, komplet wypoczynkowy, urokliwe lampy i lampki biurkowe, porcelana rodem z epoki, gry planszowe, naczynia, sztućće i wiele, wiele innych gadżetów, a przy tym muzyka z dawnych lat – to gwarancja udanej imprezy i możliwość przeniesienia gości do „tamtych czasów”.

Z głośników przygrywały takie hity jak: Skaldowie, Irena Santor, Abba, Boney M, Michael Jackson, The Beatles, Anna Jantar, Czerwone Gitary, Czesław Niemen, Stan Borys – do takich hitów tańczy się najlepiej!

Odliczamy już dni do kolejnej, V edycji imprezy!