SOK Sulęcin
home Aktualności, Klub u Bulka Wyniki głosowania internautów – Lubuskie Dobrze Rockuje

Wyniki głosowania internautów – Lubuskie Dobrze Rockuje

Kochani,

oddaliście niemalże 3 tysiące głosów. Wasze zaangażowanie zasługuje na szacunek i głębokie ukłony!
Nasze „LDR’owe” jury (Karina Nicińska, Igor Skrzyczewski, Grzegorz Kołakowski, Jacek Filipek oraz Zbigniew Kulczycki), po analizie występów w klubach w Gorzowie Wlkp. (C-60) oraz w Zielonej Górze (Jazzkino), pracowało pilnie i nie bez emocji.
W głosowaniu publiczności zdecydowaną przewagę miały Dormant Dissident, Dekolt i Disco Pogo. W głosowaniu jury pozostałych wyprzedzili Majos Squad i również Dekolt. Niestety, okazało się, że zespół Dekolt nie może wystąpić w finale LDR podczas Wake Up and Live…

Dlatego, po podliczeniu wszystkich głosów oraz po burzliwych obradach jurorów, do występu finałowego z cyklu Lubuskie Dobrze Rockuje w dniu 09.06.2017 (piątek, pierwszy dzień festiwalu) zaprosiliśmy wspólnie z naszą kochaną publicznością festiwalową:

1. MAJOS SQUAD
2. DORMANT DISSIDENT
3. DISCO POGO
4. MĘCZENIE OWIEC
5. OTHERSIGHT

Gratulujemy serdecznie i dziękujemy Wam, że oddaliście swoje głosy i byliście jurorami festiwalu LDR / Wake Up and Live!

Ale to nie koniec!!
Wasze głosy będą miały znaczenie, równoważne głosowi jednego jurora, podczas finałowych występów! Przybywajcie, wspierajcie swoich faworytów! Zasady będą proste, ogłosimy je podczas festiwalu.

Kochani Artyści!
Dla Was przewidujemy nagrodę specjalną (upominki muzyczne), którą otrzyma zespół najlepiej promujący nasz festiwal i Wasz w nim udział! Ekipa naszego sztabu festiwalowego dokona oceny (podsyłajcie zdjęcia, materiały, linki – to będzie mieć znaczenie, na adres ubulkaklub@gmail.com) i przyzna nagrodę zespołowi, który wykaże się największą aktywnością i najciekawszymi pomysłami…

GRATULUJEMY raz jeszcze!