SOK Sulęcin
home Aktualności XXIII Międzynarodowy Zjazd Cyklistów – pełne wyniki

XXIII Międzynarodowy Zjazd Cyklistów – pełne wyniki

1. Amatorski wyścig szosowy, kobiety, kategoria wiekowa 31:40 lat:
I miejsce Agata Lichocka – Piaseczno – 58,38min
II miejsce Monika Matla-Fink – Słubice – 1,08,36h
III miejsce Behnke Nancy – BB – Bike Team – 1,13,22h

2. Amatorski wyścig szosowy, kobiety, kategoria wiekowa 41-50 lat:
I miejsce Julia Dura – Armadur Wędrzyn – 1,05,28h
II miejsce Małgorzata Góra – Sulęcin – 1,14,46h

3. Amatorski wyścig szosowy, kobiety, kategoria wiekowa 51-60 lat:
I miejsce Dorota Neumann – Sulęcin – 1,10,29h

4. Amatorski wyścig szosowy, mężczyźni, kategoria wiekowa 16-17 lat:
I miejsce Oskar Kucharczak – Hauraton MTB Team Poznań – 46,11min

5. Amatorski wyścig szosowy, mężczyźni, kategoria wiekowa 18-30 lat:
I miejsce Jakub Struch – Sulęcin – 45,32min
II miejsce Przemysław Gacek – Świebodzin – 46,41min
III miejsce Kamil Sakowski – Jarnatów – 55,33min

6. Amatorski wyścig szosowy, mężczyźni, kategoria wiekowa 31-40:
I miejsce Tomasz Kremer – Diversey Team Zielona Góra – 42,34min
II miejsce Christian Schaar – BB-Bike Team – 44,05min
III miejsce Piotr Pikus – 54,16min
IV miejsce Paweł Walczak – Wędrzyn – 1,01,53min
V miejsce Jarosław Kisielewicz – Brzeźno – 1,05,39min

7. Amatorski wyścig szosowy, mężczyźni, kategoria wiekowa 41-50:
I miejsce Krzysztof Pawłowski – Zielona Góra – 45,11min
II miejsce Arkadiusz Pawłowski – Zielona Góra – 46,07min
III miejsce Dariusz Dura – Armadur Wędrzyn – 46,21min
IV miejsce Adrian Wołanin – Lubniewice – 47,22min
V miejsce Arkadiusz Wierzbiński – Glisno – 51,19 min
VI miejsce Krzysztof Cychowski – Sulęcin – 53,07min

8. Amatorski wyścig szosowy, mężczyźni, kategoria wiekowa 51-60 lat:
I miejsce Bogdan Kurkiewicz – Diversey Team Zielona Góra – 44,44min
II miejsce Krzysztof Gurgul – Morsy Ośno Lubuskie – 46,08min

9. Amatorski wyścig szosowy, mężczyźni, kategoria wiekowa pow. 60 lat:
I miejsce Feliks Bachowski – Sulęcin – 58,09min
II miejsce Richter Udo – Friedland – 1,03,13h

10. UPHILL LUBNIEWKA, kobiety:
I miejsce Matla-Fink Monika – Słubice – 06:01,61
II miejsce Miś Joanna – Sulęcin – 08:13,34
III miejsce Laskowska Agnieszka – Sulęcin – 08:38,83

11. UPHILL LUBNIEWKA, mężczyźni:
I miejsce Garlikowski Łukasz – Sulęcin – 05:01,10
II miejsce Christian Schaar – Storkow – 5:09,49
III miejsce Dura Dariusz – Wędrzyn – 5:14,24

12. UPHILL LUBNIEWKA, junior chłopcy:
I miejsce Kucharczyk Oskar – Poznań – 4:38,99
II miejsce Jacykowski Kacper – Sulęcin – 7:17,99
III miejsce Oliwier Mazurek – Sulęcin – 7:31,79

13. Sprawnościowe zawody rowerowe:
Klasa VII Jakub Janiszyn – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sulęcinie
Klasa VI Mateusz Dziedzic – Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie
Klasa V Julia Trzeciak – Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie
Klasa IV Daniela Fink – Szkoła Podstawowa nr 3 w Słubicach
Klasa III Igor Trzeciak – Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie
Lena Gardziejewska – Przedszkole nr 2 im. Małych Odkrywców w Sulęcinie

14. Klasyfikacja generalna kobiet:
I miejsce Agata Lichocka z Piaseczna, czas: 58,38 min
II miejsce Julia Dura z Amadur Wędrzyn, czas: 1,05,28h
III miejsce Monika Matla-Fink ze Słubic, czas: 1,08,36h

15. Klasyfikacja generalna mężczyzn:
I miejsce Tomasz Kremer – Diversey Team Zielona Góra, czas: 42,34 min
II miejsce Christian Schaar z B.B. Bike Team, czas: 44,05 min
III miejsce Bogdan Kurkiewicz z Diversey Team Zielona Góra, czas: 44,44min

Punktem kulminacyjnym niedzielnego podsumowania XXIII Międzynarodowego Zjazdu Cyklistów było było losowanie czterech nagród głównych – rowerów, nagród ufundowanych przez firmę MOLEX (3 szt) oraz przez URZĄD MIASTA (1 szt).
Rowery wylosowali: Monika Barłoga, Stanisław Dziadas, Sławomir Krynicki, Tadeusz Jakubowski.
Wszystkim serdecznie gratulujemy! Do zobaczenia za rok, na XXIV Międzynarodowym Zjeździe Cyklistów.