29 PAŹ

Bajki o Sulęcinie - premiera w Radiu SOK!

Mamy przyjemność ofiarować Wam wyjątkową niespodziankę, która przysporzy dużo radości i uśmiechu. Prezent, który jest po ludzku dobry, a nawet, nie bójmy się tego słowa, genialny! Prezent, który Was zachwyci, oczaruje, a niektórych zaczaruje. Tym niesamowitym darem są Bajki o Sulęcinie napisane przez znanych i cenionych polskich autorów książek dla dzieci.
Za wspaniałą aranżację muzyczną i nagranie odpowiedzialna jest Maria Holka, która wraz z Sebastianem Skoczniem i Michałem Capińskim, melodyjnymi głosami przeniesie Was w sam środek niezwykłych opowieści. Projekt nie byłby tak dobry, gdyby nie Kasia Kusojć, która jedynie za „dziękuję” dokonała korekty bajek w taki sposób, że autorzy byli zachwyceni (nie mówiąc o nas). No i na koniec okładka. Wykonana przez Jakuba Zabłockiego grafika jest piękną zapowiedzią Bajek o Sulęcinie.
Marzenie, które w naszych głowach kiełkowało od dawna udało nam się zrealizować dzięki projektowi SOKowirówka - zrealizowana w ramach programu Kultura w Sieci ze środków Narodowego Centrum Kultury.

Zapraszamy na wspólne wysłuchanie jednej z bajek pt. „O Antosi, pani z czerwoną parasolką i starym sulęcińskim murze, czyli miłosna historia z Sulęcina” autorstwa Joanny Krzyżanek. Premiera w specjalnej audycji Radia SOK - której będziesz mógł posłuchać w naszej aplikacji, lub ma profilach facebookowych Biblioteki Publicznej, Sulęcińskiego Ośroda Kultury, Radia SOK oraz Klubu u Bulka - przejdź do wydarzenia klikając "Zarezerwuj Bilet"

Audiobook w całości będzie dostępny w naszej aplikacji SOKowirówka, oraz na kanale Yotube Sulęcińskiego Ośrodka Kultury