Lubuskie Dobrze Rockuje to projekt, którego celem jest wspieranie oraz promocja wszelkch działań związanych z szeroko rozumianą muzyką rockową tworzoną i prezentowaną w województwie lubuskim.

LDR z założenia ma stanowić wsparcie zarówno dla młodych zespołów jak i artystów mających już doświadczenie sceniczne. LDR popularyzuje wydarzenia kulturalne organizowane na terenie województwa lubuskiego takie jak konccerty, festiwale, przeglądy muzyczne oraz zajmuje się promocją płyt muzycznych zespołów z regionu. LDR jest platformą wymiany informacji pomiędzy twórcami, odbiorcami i organizatorami.

LDR to promocja miejsc w województwie lubuskim, gdzie tworzy się kulturę, gdzie można usłyszeć "żywe granie" dlatego wspiera, pomaga i proponuje współpracę: artystom solowym, zespołom, klubom, ośrodkom kultury, pubom, w których odbywają się koncerty, a także wydawnictwom, organizatorom festiwali, tras koncertowych oraz konkursów młodych talentów, agncjom artystycznym, mediom (radio, telewizja, prasa, Internet) studiom nagrań i sklepom muzycznym

Lubuskie Dobrze Rockuje jest organizatorem lub współorganizatorem koncertów i festiwali na terenie województwa lubuskiego.

Linki
www.lubuskiedobrzerockuje.pl
www.facebook.com/lubuskiedobrzerockuje

Kontakt:
lubuskiedobrzerockuje@gmail.com