10 LUT

Bal Karnawałowy w Sulęcińskim Ośrodku Kultury

Sulęciński Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna zapraszają na wyjątkowe taneczne wydarzenie. 10. lutego 2024 roku w Sali Widowiskowej odbędzie się Bal Karnawałowy z muzyką na żywo. 

Co dla Was szykujemy? 
Muzyka na żywo, muzyka elektroniczna, karnawałowa kawiarenka – ciasto, kawa, herbata, walentynkowa ścianka do zdjęć i klimatyczny wystrój. 
Jesteśmy przekonani, że parkiet będzie rozgrzany do czerwoności ponieważ o oprawę muzyczną zadbają The Beat Back i Dj Marecky

The Beat Back to gwarancja muzyki na żywo na najwyższym poziomie. Młodość, energia, profesjonalizm i uwielbienie dla The Beatles!
Zespół doświadczonych muzyków z Warszawy i Wrocławia, których miłość do muzyki Wielkiej Czwórki jest wręcz zaraźliwa!
Członkowie zespołu Beat Back (w różnych konfiguracjach) zagrali ponad tysiąc koncertów w Polsce i za granicą m.in. w Japonii, Chinach, Finlandii, Węgrzech, Belgii, Słowacji i w Anglii (m.in. 3 występy w legendarnym klubie The Cavern – miejscu narodzin The Beatles)!

Beatlesowski repertuar wykonywany dotychczas przez członków zespołu obejrzało w sieci ponad 3 miliony widzów, a wokal Huberta (łudząco podobny do Johna Lennona!) doceniono nie tylko w Polsce, ale i na świecie!
Najważniejsze jednak, że gdy Hubert, Janek i Maciek śpiewają w harmonii, można uwierzyć, że jest się na koncercie prawdziwych Beatlesów! 
Natomiast Dj Marecky jest już dobrze znany wszystkim bywalcom tanecznych wydarzeń organizowanych przez SOK. Muzycznie dogodzi nawet najwybredniejszym! 
Już dziś startujemy z rezerwacją stolików!
Ceny biletów – 70 zł/osoba i 120 zł/ para. 

*Przekąski i napoje we własnym zakresie
Rezerwacja i szczegółowe informacje pod numerem telefonu 690 311 130 (od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00 – 15.00)
Szykujcie kreacje i wygodne buty do tańca! Na takim balu nie może was zabraknąć!