02 PAŹ

Córy Słońca - nowa PRZESTRZEŃ

Wszystko we wszechświecie płynie. Dwie energie, pozornie krążące dookoła siebie muszą się spotkać w odpowiednim czasie, żeby wejść w reakcje.
Hanka Łubieńska i Marta Wołczecka. Choć ich drogi splatały się niejednokrotnie w rodzinnym Gorzowie, poznały się przypadkowo w Poznaniu. Tworzą projekt Córy Słońca, czyli duet muzyczno- performatywny. Po raz pierwszy zaprezentowały się podczas gali wręczenia Bursztynowych Pierścieni 2020 w Szczecinie. Ich performance "Ideał Człowieka" to śmiała podróż przez emocje na bazie tekstów Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej i muzyki eksperymentalnej.
W sierpniu 2021 zostały laureatkami Festiwalu Fama, gdzie otrzymały główną nagrodę TRYTON za najlepszą kreację zbiorową festiwalu, ufundowaną przez Prezydenta Miasta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza.

02.10 - Córy Słońca
miejsce: stara parowozownia PKP (ul. Daszyńskiego),
godz. 18:00

Koncert jest częścią dwudniowego wydarzenia "nowa PRZESTRZEŃ"
Szczegóły: https://soksulecin.pl/kategoria/aktualnosci/nowa-przestrzen

nowa PRZESTRZEŃ to wyjątkowe, muzyczne wydarzenie w naszym mieście, to dwa koncerty, które zabiorą słuchaczy w nieoczywisty spacer emocji i improwizacji po dźwiękach miejskich ulic przenosząc na łąkę pełną dźwięków jazzu, folku, ambientu, muzyki ludowej, art-rocka i muzycznych eksperymentów ubarwionych słowem śpiewanym i mówionym.
To podróż, w której najważniejsza jest nieosiągalna zmysłami przestrzeń, której tak pragniemy doświadczyć.

Wstęp: 
30 zł - karnet / 2 koncerty. TYLKO w rezerwacji/przedsprzedaży.
20 zł - bilet / 1 koncert. Bilety do nabycia przed koncertem.
 
Rezerwacja KARNETÓW
SMS pod nr tel. 506070879
o treści: PRZESTRZEŃ + imię i nazwisko + ilość karnetów.
Ilość ograniczona.