21 CZE

Dni Sulęcina 2024

Podczas tegorocznych Dni Sulęcina naprawdę będzie się działo!


Pamiętamy o zbliżającym się meczu Polaków w ramach Euro 2024, dlatego też organizujemy strefę kibica, gdzie wspólnie będziemy kibicować naszej reprezentacji.


Sobota będzie pełna atrakcji od rana do nocy. Od godziny 11 będziemy na was czekać wraz z Sulęcin – Tu Jestem w Parku Miejskim.

Podczas tego wydarzenia będziecie mogli lepiej poznać firmy oraz organizacje związane z Sulęcinem.
Wieczorem będzie prawdziwa gwiazda. Od razu zdradzimy, że głównym zespołem występującym podczas Dni Sulęcina będzie zespół Red Lips. Możecie go kojarzyć z takich hitów jak "To co nam było", "Szanta", czy "Czarne i białe".
Koncert Red Lips poprzedzi występ młodego artysty MaKo CEO, który szturmem pnie się po szczeblach muzycznej kariery. Koncertował on obok takich gwaizd jak Smolasty, Tymek, Filipek i Edzio Rap.
Dodatkowo na scenie pojawi się także zespół Double Crew, który wraca z zupełnie nowym materiałem adresowanym dla szerokiego grona odbiorców.
Oprócz muzycznych hitów możecie liczyć na mnóstwo innych atrakcji, takich jak festiwal naszych zdolnych przedszkolaków czy turniej szachowy.
Ten rok jest wyjątkowy jeszcze z jednego powodu. Swoje 70-lecie świętuje klub Stal Sulęcin, którego jubileusz w tym roku zostanie połączony z Memoriałem im. Romana Sobczyka.