09 MAJ

GRA TERENOWA Spacer śladami postaci z "Bajek o Sulęcinie"

Sulęcin – miasto jak z bajki?
Oczywiście, ale nie z jednej, a aż 8 bajek, które napisali znani, polscy autorzy literatury dziecięcej. Nie wierzycie? To już teraz będziecie się mogli o tym przekonać!
Przygotowaliśmy dla Was miejską grę terenową. Wybierzcie się na spacer po śladach, które w różnych przestrzeniach miasta pozostawiły po sobie postacie z bajek. Wejdźcie do bajkowego świata i wraz z bohaterami przeżyjcie niecodzienne przygody!
 
Zasady gry są proste:
Od 30 kwietnia do 9 maja szukajcie 8 bajkowych śladów, ukrytych w różnych miejscach Sulęcina. (Podpowiedź: lokalizacja nawiązuje do miejsc bajkowych, chociaż nie zawsze dosłownie…). Waszym zadaniem jest odnalezienie minimum 7 symboli (dla wytrwałych 8 ) zrobienie im zdjęcia i wysłanie wraz z niezbędną dokumentacją na maila bibliotekasoksulecin@gmail.com.
 
Za udział w grze i wykonanie zadania przewidziane są bajkowe nagrody – książka lub audiobook Bajki o Sulęcinie!
Ich wręczenie odbędzie się podczas promocji „Bajek o Sulęcinie” (11.05.2021 r., Park Miejski/Kontener Kultury, godz. 17.00).
 
Regulamin i niezbędne załączniki dostępne do pobrania na stronie: https://bibliotekasulecin.pl/kategoria/aktualnosci-1/spacer-sladami-postaci-z-bajek-o-sulecinie