04 LUT

inSULator vol III: Anemja, The Buffons, Discordia [Klub u Bulka]

Zapraszamy na kolejne spotkanie z mocnymi brzmieniami w Klubie u Bulka pod nazwą inSULator vol. III. Tym razem na scenie zaprezentują się trzy załogi reprezentujące różnorodne muzyczne spojrzenie na soczyste granie.

Zagrają:
🎸 Anemja (progressive hardcore - Gorzów Wlkp.)
🎸 The Buffons (crossover metal - Zielona Góra)
🎸 Discordia (death/thrash metal - Wrocław)

💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥

📅 4.02.2023
⌚ 20:00
🎫 30 zł (w rezerwacji) , 40 zł (na bramce)
Rezerwacja biletów SMS pod nr 506 070 879 👇
SMS o treści: SUL + imię nazwisko + ilość biletów
📌 Klub u Bulka
ul. Moniuszki 1
Sulęcin

💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥

🎸 Zespół Anemja powstał w 2008 roku w Gorzowie Wielkopolskim.
Styl muzyczny to wybuchowa mieszanka szeroko pojętego hardcore'u okraszona soczystym mocnym wokalem.
Zespół ma na koncie dziesiątki koncertów klubowych oraz festiwalowych oraz wydawnictwa: Ep"Nowy Początek" (2010), Ep"Pod Presją" (2013) oraz album "Dychotomia" (2020). W 2022 roku wypuścili dwa single "Najeźdźca" oraz "Getto", które są zapowiedzią nowego materiału. Premiera albumu jest przewidziana na 2023 rok.

🎸 Zalążek Zielonogórskiego zespół The Buffons powstał w 2016 roku. Zespół porusza się w rejonach muzycznych metalu i hiphopu oraz crossover. 21 czerwca 2020 miała miejsce premiera utworu „Zarażony” (muzyką) który został pozytywnie przyjęty przez społeczność na youtubie. Aktualnie zespół pracuje nad materiałem na pierwszą płytę, którego nagranie oraz premiera są przewidziane na 2023 rok.
Zespołowi przyświeca motto ……Gramy to co chcemy i jak chcemy!

🎸 Discordia to przede wszystkim bękart zrodzony w 2012 roku z wrocławskiej sceny metalowej, stworzony przez muzyków, którzy nikogo nie interesują.
Chłopaki grają piosenki "o szatanie, i o wojnie i o tym, że to wszystko kiedyś i tak pierdyknie", a wszystko to okraszają jedynym słusznym, na szwedzką modłę brzmieniem.

Rezerwacja biletu - inSULator vol III: Anemja, The Buffons, Discordia [Klub u Bulka]