18 LUT

Koncert Walentynkowy - szlagierowy zawrót głowy w Sulęcinie

Koncert Walentynkowy Mirosława Szołtyska oraz zespołu MarsaAlam w Sulęcinie!
Już 18.02.2024 roku o godz. 17:00 w Sulęcińskim Ośrodku Kultury przy ul. Moniuszki 1


Szlagierowy Zawrót Głowy. Walentynkowy koncert w Sulęcinie. Zapraszamy Serdecznie! Artyści, których Państwu przedstawiamy posiadają bogaty repertuar muzyczny, który trafia bezpośrednio do odbiorców i to w każdym wieku. Ich utwory usłyszeć można w różnych rozgłośniach radiowych, ponadto współpracują z wieloma ośrodkami telewizyjnymi w całym kraju, a w szczególności z telewizją TVS Silesia, Polo TV, TV Trwam, TV Katowice, TVT i TVC, gdzie są stałymi gośćmi.


O Nas:
Mirosław Szołtysek - prawdziwa legenda śląskich szlagierów. Urodzony w Wielkich Hajdukach, czyli Chorzowie Batorym, Ślązak z krwi i kości, pochodzący z tradycyjnej śląskiej Rodziny, Laureat nagród Hanysy, Śląska Perła Telewizji TVS, a także osobowość Roku Miasta Chorzów. Uczestnik Letniej Trasy Dwójki TVP, gdzie zaprezentował się milionom widzów przed telewizorami jako prawdziwa "Śląska Perła" Wokalista i tekściarz. Na scenie występuje z żoną Bożeną.

Marsa Alam - profesjonalny duet dwóch młodych i energicznych muzyków, wyróżniających się klasą oraz oryginalnością. W roku 2023 wydali swoją drugą autorską płytę. Na rynku muzycznym od 7 lat. Ostatnia nowość zespołu, piosenka "Mój magiczny świat" przyniosła ich spory sukces. Utwór w szybkim tempie podbija stacje radiowe i telewizyjne. Wszystkie utwory melodyjne i szybko wpadające w ucho. Mają na swoim koncie wiele koncertów.
Teledyski Mirosława Szołtyska jak i zespołu Marsa Alam dostępne na YouTube, profil Szlagiery.TV.
Serdecznie zapraszamy 

Bylety stacjonarnie dostępne od dnia otwarcia Sulęcińskiego Ośrodka Kultury do użytku.
Zamówienia grupowe: 661 730 926