15 KWI

Szlakiem rękodzieła - jarmark w ramach festiwalu "Tam i z powrotem

Sulęciński Ośrodek Kultury zaprasza do wzięcia udziału oraz do współtworzenia czwartej edycji „Tam i z powrotem – festiwalu podróży i przygody”, który odbędzie się w dniach 14-16 kwietnia 2023 r. w Sulęcinie oraz w jego pięknych okolicach.
W ramach Festiwalu odbędzie się jarmark “Szlakiem Rękodzieła” w dniu 15. kwietnia 2023 roku. Jarmark będzie miał miejsce w przestrzeni SOK w godzinach 12.00-19.00.

Bardzo doceniamy i podziwiamy twórczość rękodzielników, chcemy Ich wspierać i promować stąd zaproszenie do współpracy w ramach Festiwalu.
Na dłuższą metę chcemy przygotować cyfrowy katalog rękodzielników, który będzie służył również organizatorom innych wydarzeń.
Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany by wziąć udział prosimy o zgłoszenie przez formularz lub jeśli masz pytania to pisz na maila.

👉 Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/NwAJqFi1Ku35JKTD7
👉 Adres e-mail: tamizpowrotemfestiwal@gmail.com

Jako organizatorzy festiwalu jesteśmy w stanie każdemu wystawcy zagwarantować stolik, dwa krzesła, dostęp do prądu, dostęp do kawy herbaty, festiwalowy pakiet promocyjny (gadżety identyfikatory, przypinkę), miejsce wystawiennicze w sali widowiskowej.

Zgłoszenia przyjmujemy do 6. kwietnia 2023 roku.

Pragniemy, aby nasz Festiwal był wspólną przestrzenią do wymiany doświadczeń związanych z podróżami i zaistniałymi przy nich przygodami. W tym roku chcemy zaprezentować miejsca znajdujące się w naszym urokliwym województwie lubuskim oraz w przygranicznej Brandenburgii. Pragniemy promować ich niewątpliwe walory turystyczne, kulturalne, rekreacyjne oraz ich wspaniałą przyrodę.
Główną bazą wydarzeń będzie Sulęciński Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna, ale także przestrzeń miasta, okoliczne jeziora, lasy i łąki. Program będzie składał się ze spotkań z podróżnikami i wędrowcami, znajdziecie w nim również wykłady i prezentacje lubuskich i brandenburskich miast (i nie tylko) z ciekawymi w nich miejscami, które tętnią kulturą i życiem. W programie będą również warsztaty, wystawy fotografii, pokazy filmów, prezentacja literatury podróżniczej i koncerty.