08 MAJ

XXIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek — Otwierasz i odkrywasz!

W dniach 8–15 maja 2026 roku zapraszamy wszystkich mieszkańców na wyjątkowe święto literatury i kultury. Pod hasłem „Otwierasz i odkrywasz” przygotowaliśmy cykl spotkań, które udowadniają, że biblioteka to nie tylko regały pełne książek, ale przestrzeń inspirujących rozmów i zabawy.

W programie m.in.:

  • Spotkanie autorskie ze Stefanem Wiernowolskim (promocja książki i wystawa).
  • SOKQUIZ: Miejski Pojedynek – sprawdź swoją wiedzę o Sulęcinie i nie tylko!
  • Warsztaty o relacjach prowadzone przez Edytę Wiącek.
  • Uroczyste pasowanie na czytelnika dla przedszkolaków

Do zobaczenia w Bibliotece Publicznej i Sulęcińskim Ośrodku Kultury!